Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
20. septembris, 2014
Drukāt

Sieviete pēc insulta vairākas dienas noguļ uz grīdas

LETALETA

Piektdien mediķi slimnīcā nogādājuši 86 gadus vecu sievieti, kura pēc smaga insulta un ar vidēji smagu ķermeņa atdzišanu vairākas dienas bija nogulējusi uz grīdas.

Kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša, sievieti bija atraduši un mediķus izsaukuši viņas radinieki.

Mediķu palīdzība piektdien bija nepieciešama arī kādai 31 gadu vecai sievietei Zemgalē, kura automašīnā pārlējusi benzīnu un, tam izšļakstoties, guvusi acu ķīmiskus apdegumus.

Tāpat aizvadītajā diennaktī mediķi izsaukti uz kādu dzīvokli Rīgā, kur diviem 18 gadīgiem jauniešiem konstatēti vidēji smagi psihiski uzvedības traucējumi. Abi puiši ar aizdomām par apreibinošu augu maisījuma jeb tā dēvētā “spaisa” smēķēšanu nogādāti slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1205 izsaukumus, no kuriem 229 bijuši saistīti ar traumu gūšanu.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (29)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+