×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. jūnijs, 2017
Drukāt

Sieviete pieņem darbā “kautrīgu” auklīti par 5 dolāriem stundā; tā izrādās princese Diāna (1)

princess-diana-as-nanny3

Daudzi joprojām pielūdz priekšlaicīgi mūžībā aizgājušo princesi Diānu, un tam ir labs iemesls. Viņai bija laipns un maigs raksturs, un viņa izstaroja patiesu grāciju un pieticību par spīti viņas aristokrātiskajam statusam.

Bet pirms kļūt par princesi Diānu, lēdija Diāna Spensere dzīvoja ļoti klusu un privātu dzīvi. Reiz viņa pat strādāja par auklīti par nieka 5 ASV dolāriem stundā, atklāj resurss www.elitereaders.com.

princess-diana-as-nanny2

1980. gadā, kad amerikāņu uzņēmēja Marija Robertsone dzīva Londonā, viņai bija nepieciešama auklīte, kas pieskatītu viņas dēlu Patriku, kamēr pati strādāja.

Sieviete piezvanīja vietējai aģentūrai, lai meklētu pusslodzes auklīti, un viņai atbildēja, ka vienīgā pieejamā auklīte ir 18 gadus jaunā lēdija vārdā Diāna Spensere.

Marijai Robertsonei vajadzēja auklīti, bet viņa nedomāja, ka nolīgs aristokrāti.

princess-diana-as-nanny1

Diāna ieradās uz interviju, un Robertsone uz vietas pieņēma viņu darbā, pat nenojaušot, ka nolīgusi tik smalkas ģimenes atvasi. Diānai par Robertsones dēla pieskatīšanu maksāja piecus dolārus stundā. Viņai arī tika uzticēti tādi darbi kā trauku un veļas mazgāšana un rotaļlietu savākšana.

Kādu dienu Robertsone zem dīvāna atrada iemaksas kvīti no Diānas bankas. Robertsone strādāja finanšu nozarē, tāpēc, kad viņa ieraudzīja Diānas vārdu un bankas nosaukumu, viņa salika to visu kopā un saprata, ka viņas auklīte Diāna ir arī lēdija Diāna Spensere no vienas no Anglijas senākajām ģimenēm.

Kad intervijā viņai pajautāja, kā Diāna reaģēja, kad tika konfrontēta par šo atklājumu, Robertsone teica: “Viņa teica: “Ak, tas. Vai vēlies, lai izvedu Patriku pastaigā tagad?” Un tas arī bija viss.”

Princese Diāna atsaucās uz laiku, kad strādāja pie Robertsones, kā “laimīgāko gadu savā dzīvē”.

Marija pāris mēnešus vēlāk atkal tika pārsteigta, kad parādījās ziņas, ka Diāna un princis Čārlzs satiekas. Neilgi pirms tam Diāna savai darba devējai deva ziņu, ka aiziet no darba. Un nākamreiz, kad Robertsone viņu redzēja, viņa jau precējās ar karaliskās ģimenes atvasi.

Tomēr abas sievietes nezaudēja kontaktu – viņas turpināja sazināties vēl nākamos 16 gadus līdz pat Diānas traģiskajai nāvei autokatastrofā 1997. gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+