×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. decembris, 2015
Drukāt

Sieviete Rīgas dzīvoklī tur 20 kaķus, kuri ar urīnu nopludina kaimiņus (4)

Kadri no videoKadri no video

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja no Rīgas savā trīsistabu dzīvoklī var izmantot tikai divas istabas. Lai gan par trešo arīdzan maksā, tajā dzīvot nevar. Pie vainas kaimiņu kaķu nedarbi.

Simonas ģimene tikko izremontējusi dzīvokli, bet pēc īsa laika viss skaistums pagalam, jo griestos parādījies dīvains, pēc kaķu izkārnījumiem smakojošs plankums, kas ar katru dienu kļūst arvien lielāks.

Izrādās, ka augšējā stāvā dzīvo kāda kundze, kura savā dzīvoklī tur 20 kaķus. Sieviete savu vainu nenoliedz, bet atklāj, ka šāda situācija radusies, jo nav bijusi mājās pāris dienas un viņas dēls acīmredzot nav pietiekami rūpējies par mājdzīvniekiem.

Sieviete gan sola darīt visu, lai novērstu esošo situāciju.

Cietusī kaimiņiene stāsta, ka vērsusies vairākās iestādēs, taču visur saņēmusi atbildi, – mēs ar šo nenodarbojamies.

Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) pārstāve Ira Kārkliņa atklāj, ka dienests konkrētajā dzīvoklī veicis apsekošanu, kurā konstatēts, ka dzīvoklī atrodas pārāk daudz kaķu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ................... Atbildēt

    slima taču. Kaķus likvidēt, pašu Aptiekas ielā.

  2. Priecājieties ka kundze dzīvoklī netur 20 cūkas.

  3. Situācija Latvijas valstī ļoti raksturīga, tipiska. Es daru, kas man ienāk prātā, nerēķinoties ar citiem, visam uzspļaujot, bet tiesībsargi neiejaucas. Kas atliek cietušajiem? Jāmeklē cits dzīvoklis. Pie mums sargā tikai nekauņu intereses, tos cilvēkus, kas ir likumpaklausīgi, neviens neaizstāvēs.

Draugiem Facebook Twitter Google+