Latvijā
Kriminālziņas

Sieviete veikalā paēd, patukšo alkohola krājumus un turpat aizmieg 1

Foto Pixabay.com

Likumsargi veikalā aizturējuši kādu sievieti, kura turpat uz vietas lietojusi alkoholu un aizmigusi, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Šā gada 15.augustā saņēma informācija par kādu sievieti, kura konstanti ne tikai apzog veikalu, bet arī uz vietas patērē dažādus pārtikas un dzēriena produktus. Par nekaunīgo sievieti ziņoja veikala darbinieki.

Notikuma vietā nekavējoties ieradās policisti, kuri sievieti aizturēja.

Pašreizējā informācija liecina, ka likumpārkāpēja dienas laikā iegājusi veikalā, devusies uz alkoholisko dzērienu nodaļu, kur atvērusi stipro alkoholisko dzērienu, to iztukšojusi un neilgi pēc tam turpat uz grīdas aizmigusi.

Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, sieviete gulējusi saldā miegā un nav vēlējusies pamest veikala telpas.

Rīgas Teikas iecirkņa policisti noskaidroja, ka aizturētā sieviete ir dzimusi 1973.gadā un šī nav pirmā reize, kad viņa izdara šāda veida pārkāpumus. Pret aizdomās turēto ir uzsākti aptuveni 19 kriminālprocesi. Likumsargi norāda, sieviete visās aizturēšanas reizēs ir bijusi stiprā alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētā šobrīd atrodas izolatorā, šodien tiks lemts jautājums par viņas apcietināšanu.

LA.lv