Latvijā
Sabiedrība

“Bija krīze un notikušo nožēlo.” Grūtniece skaidrojusi, kāpēc dzērusi 16

Foto no arhīva

Kādai 32 gadus vecai grūtniecei izdevies nepatīkami pārsteigt apkārtējos, – atkārtoti aizmiegot sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī. Viņa ir devītajā grūtniecības mēnesī. Pirmo reizi sievieti atroda guļam pie veikala, tad viņa tika nogādāta dzemdību namā, taču tā izrādījās viltus trauksme.

Piektdien grūtnieci Rīgas pašvaldības policija sastapa atkal – 2,3 promiļu reibumā, guļot pie kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas. Policijas darbinieki informēja Rīgas bāriņtiesu un sociālo dienestu, kas arī devās apraudzīti grūtnieci viņas dzīvesvietā.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis atklāja, kā pati sieviete izskaidrojusi notikušo.

“Sieviete stāstīja, ka viņai izcēlies konflikts ar dzīvesbiedru, pašlaik tas ir atrisināts un viņa arī atteicās no iespējas nošķirt dzīvesbiedru vai kā citādi palīdzēt,” stāstīja policijas pārstāvis.

Rīgas domes Labklājības departamenta pārstāve Lita Brice pauda, ka sievietes pēdējos grūtniecības mēnešos stresa dēļ mēdz pastrādāt visdažādākās muļķības, kas gan neattaisno notikušo.

Saistītie raksti

“Policijai bija informācija par dzeršanu, kad mēs ieradāmies, sieviete bija skaidrā un tā tas bija arī turpmākās tikšanās reizes ar sociālo darbinieku, un viņa bija pretimnākoša un vērsta uz sadarbību ar darbiniekiem, kas liecina, ka sievietei šī bija krīzes situācija. Sanāca vairākas reizes, bet viņa uzklausīja visus ieteikumus, arī par alkohola ietekmi uz augļa veselību. Tika pārbaudīts, vai mazuļa pūriņš ir jau sagādāts, vai ir visi apstākļi, lai mazulīti atvestu mājās. Konstatēts, ka mājās apstākļi ir labi,” par konstatēto dzīvesvietā stāstīja L. Brice.

“Šī situācija tāda vienkārši ir sanākusi, tā ir krīzes situācija, kurā viņa ir bijusi, ir bijis liels uztraukums. Viņa pēc tam sarunās saka, ka nožēlo, kas ir noticis. Pašlaik viss notiek labi, māmiņa nedzer, tas šobrīd ir pats galvenais, viņa saprot, ka skaistais brīdis tuvojas. Arī turpmākās dienas sociālais darbonieks viņu apmeklēs mājās. Cerēsim, ka ar šo ģimeni tālāk viss būs kārtībā,” raidījumam “Degpunktā” teica sociālā dienesta pārstāve.

LA.lv