×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. jūlijs, 2016
Drukāt

Sievietei esot mājās, pa logu ierāpjas zaglis

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Rīgā, Brasas apkārtnē pa vēdināšanas režīmā atstātu logu vīrietis iekļuvis svešā dzīvoklī. Tas noticis laikā, kad mājās bijusi saimniece, kas no dzīvokļa izskrējusi.

Policija ziņo, ka atgadījums noticis Rīgā, Klusā ielā, kad kāda sieviete rosījās pa savu dzīvokli un īsi pirms pusnakts citā istabā izdzirdēja troksni. Izrādījās, ka kāda persona cenšas iekļūt viņas pirmajā stāvā esošajā dzīvoklī pa vēdināšanas režīmā atstāto logu. Sieviete nobijās un izskrēja no dzīvokļa, lai pasauktu palīgā kaimiņus. Kāds izpalīdzīgs kaimiņš piezvanīja policijai un izstāstīja par notiekošo.

Policisti, iegājuši sievietes dzīvoklī, konstatēja, ka vīrietis jau ir paspējis iekļūt mājoklī. Policisti aizturēja aizdomās turamo 1990. gadā dzimušo vīrieti, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzības mēģinājumu, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tāpat pret aizturēto uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu, jo iekļūstot dzīvoklī, zaglis bija sabojājis sievietes logu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+