Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
2. janvāris, 2015
Drukāt

Sievietei no mājas jumta uzkrīt sniega blāķis

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Aizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība bijusi nepieciešama kādai 35 gadus vecai sievietei, kurai Rīgā no mājas jumta uzkritis sniega blāķis, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša. Sieviete guvusi galvas traumu.

Trīs cilvēki, pa vienam no Kurzemes, Zemgales un Vidzemes, pakrītot uz uz slidenām ielām vai trotuāriem, guvuši dažāda veida traumas, tajā skaitā, kāju un roku lūzumus.

Rīgā 48 gadus vecs vīrietis un 16 gadus vecs jaunietis guvuši pēdu apsaldējumus pēc tam, kad nepiemērotos apavos ilgstoši uzturējušies ārā. Abiem cietušajiem sniegta medicīniskā palīdzība.

Tāpat Rīgā aizvadītajā diennaktī ar ķermeņa atdzišanu slimnīcā nogādāts kāds 33 gadus vecs vīrietis, kurš ticis atrasts guļot sniegā. Ķermeņa atdzišana konstatēta arī 45 gadus vecam vīrietim, kurš ilgu laiku pavadījis ārā.

Pirotehnikas izstrādājuma palaišanas laikā 20 gadus vecs vīrietis guvis kājas traumu – abu apakšstilbu apdegumus. Negadījums noticis svētku laikā, bet ziņots mediķiem tika vēlāk.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģējis uz 1365 notikumiem, no kuriem 283 bijuši saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+