×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. novembris, 2016
Drukāt

Sievietes, ar kurām vīrieši nevēlas precēties. 10 dāmu tipi

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

1. Jaunkundze “Kurš te ir galvenais?”
Tās ir sievietes, kurām vēlme komandēt ielikta ģenētiskā līmenī. Sākumā vīrietim var likties, ka šāds raksturs ir ļoti pievilcīgs, taču tikai pašā sākumā. Kad vīrietis saprot, ka ar viņu apietas kā ar mazu, dumju otrklasnieku, viņš sarauj šādas attiecības.

2. Jaunkundze “Uzvari pūķi”
Šīs kategorijas sieviete parasti uzskata, ka viņai izdosies pakļaut vīrieti, izmantojot spēles “auksts-karsts” taktiku. Iespējams, sākumā vīrieti ieintriģēs iespēja iekarot to, kas viņam iepatikusies, taču ar laiku viņš nogurs. Un atradīs tādu, kas spēs veidot attiecības bez viltībām un trikiem, vienkārši un godīgi.

3. Jaunkundze “Es gribu tevi mainīt”
Būsim godīgi – pieaugušiem cilvēkiem nepatīk, kad viņus sāk pārveidot pēc sava ģīmja un līdzības. Ne sievietēm, ne vīriešiem. Ko tad dara šādas sievietes? Viņas nolemj, ka konkrēta vīrieša neatbilstība viņu raksturam un normām ir pagaidu grūtības un izdosies viņu “vest pie prāta”.

Sākumā viņa metodiski veic korekcijas vīrieša garderobē, pēc tam dzīvoklī, bet vēlāk sāk diktēt “pareizu gaumi”. Ja sieviete sāk ieviest korekcijas attiecībā uz vīrieša draugiem, ģimeni vai darbu, tad viņš to pavisam noteikti neizturēs.

4. Jaunkundze “Aizdomīgā un greizsirdīgā”
Iekarot šādas sievietes uzticību ir grūti, bet zaudēt ļoti viegli. Jūs pat nesapratīsiet, kad tas ir noticis. Vai tad, kad jūs nedaudz ieinteresēti paskatījāties uz pārdevēju veikalā? Kad parādījāt savas klasesbiedrenes fotogrāfijas, kas uzņemtas pirms 10 gadiem? Šādas dāmītes nekaunas rakties vīrieša telefonā, kabatās vai pat netīrajā veļā. Par kādu uzticību vispār var būt runa?

5. Jaunkundze “Es dzīvoju tikai tev un tevis dēļ”
Šī ir cita galējība. Sieviete akli mīl savu vīrieti. Tik akli, ka viņas pašas dzīve, intereses, paziņu pulks pārstāj eksistēt. Pats galvenais ir Viņš, Viņa jūtas un vajadzības. Tā nav mīlestība, bet slimīga atkarība, ko ir jāārstē piespiedu kārtā. Bieži vien šādu dāmu izārstē pats mīlas objekts, pārtraucot attiecības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+