Mobilā versija
+6.7°C
Katrīna, Katrīne, Trīne, Kate, Kadrija
Sestdiena, 25. novembris, 2017
1. augusts, 2016
Drukāt

Kādas sievietes pievelk vīriešus kā magnēts un kā par tādu kļūt? (5)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ir sievietes, kurām ir brīnumains talants. Viņām nevajag spēlēt rituālās pavedināšanas spēles. Viņas netērē laiku tam, lai no galvas iemācītos “noteikumus, kā ātri iekarot savu sapņu vīrieti”.

Viņas pirms randiņa pat neuztraucas. Viņas vienmēr ir atslābinātas, mierīgas un par sevi pārliecinātas. Dabiskas, patīkamas, jautras un bezrūpīgas, tā par sievietēm, kuras pievelk vīriešus kā magnēts, raksta Ginta savā blogā “gintafiliasolis”.

Tādas sievietes skaidri zin, ko ir vērtas un veido attiecības ne tāpēc, ka baidās palikt vienas, bet tāpēc, ka vēlas, lai viņas mīlētu un novērtētu tieši tādas, kādas viņas ir. Viņas nebaidās pieprasīt pašu labāko un neļauj sev “karināt makaronus uz ausīm”. Šī pašcieņa garantē to, ka vīrieši, ar kurām tās satiekas, ciena viņas un dara to, ko viņas vēlas.

Tādām sievietēm viss ir nopietni. Nekādu spēļu. Viņām nav vajadzīga koķetērija un flirts. Tāpat vīrieši pie viņām “līp”.

Viņas neseko žurnālu padomiem par pirmā soļa speršanas pareizību, jo vīriešiem it kā svarīgs esot medīšanas azarts. Un, paldies Dievam, nepārtrauc attiecības tikai tāpēc, ka vīrietis nedāvina viņām dārglietas un romantiskas dāvanas – ziedus, konfektes un šampanieti. Pa īstam pievilcīga sieviete zin, ka no tādām manipulācijām ir vairāk ļaunuma kā labuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Viss ir patiesi, tikai problēma tā, ka par šādu sievieti kļuvu pēc apprecēšanās un pāris bērnu dzemdēšanas. Tikai šajā komplektācijā jūtos mierīga, brīva un pārliecināta. Bet ar šo tad arī citiem diemžēl cerības ir pilnībā veltas…

  2. Sis raksts jau agrāk bija publicēts citos interneta resursos…Nekas jauns nav pateikts

  3. jo tiem vienalga, ka bērni arī būs…………

  4. glupos glupās, dabas likums

  5. Ko par šito bloga sievieti teiktu kosmetoloģijas un modes industrijas blogeres? Un kā lai veči sievietes atšķir, ja tās nav smuki izkrāsotas un saģērbtas? Pēc putniem galvā?

Austrumi – smalka lieta. Uzbekistānas apceļotājas piezīmesŠī frāze sagaida, pavada un iedvesmo jebkuru Uzbekistānas viesi. Tā pamato, paskaidro, attaisno jebko.
Draugiem Facebook Twitter Google+