Mobilā versija
+15.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
20. oktobris, 2016
Drukāt

Sievietes rūpes par mājokli – maģisks rituāls, nevis mehāniska darbība

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Sirds dziļumos katra saimniece cer, ka uzradīsies kāds brīnumains spēks un visu izdarīs viņas vietā. Diemžēl reālajā dzīvē tā nenotiek, ja vien ar tavu algu nepietiek arī mājkalpotājas algošanai. Tāpēc noderīgāk un veselīgāk rūpes par māju uztver kā savu misiju, iesaka psihologi.

Kārtība un omulība mājās ir sievietes iekšējā nepieciešamība. Tīra māja – sievietes dzīves pamats un enerģijas avots, uz kura tiek būvētas visas citas lietas, tostarp attiecības ar vīrieti. Turklāt katrai istabai ir sava jēdzieniskā slodze. Tāpēc VISAI mājai jābūt tīrai, kārtīgai un bez putekļiem.

Sieviete, kura nevēlas radīt mājīgu noskaņu, nespēs veidot ciešas un stabilas attiecības ar vīrieti, piebilst ezoteriķi.

Lai cik rūdīta karjeriste tu nebūtu, atceries – mājoklis ir svarīgākā sievietes misija, jo tai jākļūst par visu ģimenes locekļu enerģijas avotu. Māte ir piemērs meitai un visai dzimtai kopumā.

Sieviete pati barojas no Mājas enerģijas un tālāk izplata to ģimenei.

Tava māja – tavs spogulis. Tajā ļoti skaidri atspoguļojas, kā un ar ko tu dzīvo, ko domā, kā jūti un kurp dodies.

Kā piepildīt māju ar omulību?

Jāsāk nevis ar slotu, bet ar savām domām. JĀTIEK SKAIDRĪBĀ, kurp tu dodies? Ko tu gribi? Un kā TU vēlies dzīvot tālāk?

Tava māja – pamats, uz kura VISA TAVA un TAVU TUVINIEKU dzīve!

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+