×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
5. marts, 2018
Drukāt

Sievietes somā atklāj 16 nelegālu cigarešu blokus (3)

Foto - Valsts policija FacebookFoto - Valsts policija Facebook

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirknī 1.martā tika saņemta informācija, ka, iespējams, kāda persona realizē cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām, informē Valsts policija.

Ar mērķi pārbaudīt šo informāciju un turpināt darbu nelegālo akcizēto preču apkarošanas jomā, Salaspils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas amatpersonas veica profilaktiskos pasākumus. Ap pulksten 13.30 likumsargi Dreiliņos pamanīja kādu sievieti ar lielu somu, no kuras rēgojās cigarešu bloki. Jautājot par konkrēto cigarešu izcelsmi, sieviete nespēja to paskaidrot. Tāpēc policisti viņu nogādāja Salaspils iecirknī. Apskatot somas saturu, likumsargi konstatēja, ka tajā atrodas 16 bloki ar cigaretēm, kopskaitā – 3 480 cigarešu ar Baltkrievijas Republikas un Ukrainas akcīzes markām.

Likumpārkāpēja ir dzimusi 1969. gadā un par šādu pārkāpumu policijas redzeslokā ir nonākusi pirmo reizi.

Pret sievieti uzsākta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 169.3 panta – par akcīzes preču iegādes, realizācijas, uzglabāšanas un pārvadāšanas noteikumu pārkāpšanu. Par šādu pārkāpumu likumā paredzēts naudas sods fiziskajām personām no 70 līdz 700 eiro, bet juridiskajām personām — no 70 līdz 7 100 eiro, konfiscējot šīs preces un to pārvietošanai (pārvadāšanai) izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kā parasti – vainīgs pārmijnieks. Bet fūre ar kravu nāk iekšā bez aizķeršanās, tur papīri un ceļš labi iesmērēts.

  2. Audzesim tabaku un dzersim bragu,cukura vel Latvija teritorija pietiek

  3. Aizbrauciet uz Latvijas Balzams rūpnīcu , tur regulāri vietējais autokara vadītājs Jurijs tirgo darbiniekiem kontrabandas cigaretes . Un to zina visa gan apsargi , gan darbinieki .

Draugiem Facebook Twitter Google+