Horoskopi un mistika
Ezoterika

Sievietes teiktajam piemīt maģisks spēks. Kā runāt, lai vārdi neiznīcinātu tevi pašu 4

Foto – Fotolia

Daudzas sievietes mūsdienu pasaulē šķiet aizmirsušas, ko nozīmē būt Sievietei – maigai, iekšēji skaistai, harmoniju un mieru izstarojošai būtnei. Viņām nākas uzņemties vīriešu lomas – naudas pelnīšanu, ģimenes nodrošināšanu, biznesu. Tas viss atspoguļojas arī veidā, kādā sievietes runā – tas piesaista negatīvu un iznīcinošu enerģiju, uzskata ezoteriķi.

Vēdiskās zinības vēsta: “Sieviete ir tā, kas uzvar bez karošanas.”

Dīvaini! Kāpēc tad daudzām mūsdienu sievietēm nākas karot par savu vietu zem saules, pierādīt savu spēku vīriešu pasaulē, pašām zaudējot veselību un prieku par dzīvi? Kā gan uzvarēt bez karošanas, kad konkurences pasaule diktē savus noteikumus?

Diemžēl tikai nedaudzas sievietes prot lietot vienu no saviem spēcīgākajiem ieročiem – valodu, biežāk sievietes to izmanto drīzāk pašiznīcinoši, mācoties runāt cieti un tieši – kā to dara vīrieši.

Bet sievietes teiktā spēks ir maigumā un magnētismā.

Interesants fizioloģisks fakts: vīrieši uztver sievietes runu ar to puslodi un zonu smadzenēs, kas atbild par mūzikas uztveri, savukārt vīriešu savstarpējās sarunas apstrādā informācijas uztveres zonā.

Un tagad padomā, kas spēcīgāk ietekmē cilvēka smadzenes: runātais vārds vai mūzika?

Mūzika var nenest konkrētu informāciju, bet tieši tā rada noteiktu noskaņojumu, stāvokli, motivāciju. Tai ir hipnotisks, apburošs efekts. Šī patiesība vēlreiz atgādina sievietei par to, cik svarīgi ir skaisti skanēt iekšēji un noskaņot savu būtību uz visskaistākajām notīm.

Sievietei svarīgi iemācīties runāt skaisti, izteikt savas domas, pārvaldīt intonāciju. Viņas balsij jākļūst par instrumentu emociju un jūtu, vēlmju un sapņu izpaušanai.

Ja sieviete izsakās cieti, tieši, konkrēti – vīrieši sāk viņu uztvert kā vīrieti, un viņas ārējā sievišķīgā pievilcība pazūd pēc “cietās vīru sarunas”.

Sievietes kopš senatnes pratušas dziedināt un apvārdot, svētīt un nolādēt, celt un gremdēt. Un, protams, arī tērēt šo mistisko spēku pļāpām un baumošanai!

Starp citu, baumošana nogalina sievišķīgo iedabu, turklāt vēl piesaista sievietei visu slikto no tā, ko viņa saka, un tērē tās sakrālo spēku. Katrs negatīvs vārds, kas pateikts par kādu cilvēku, atņem teicējai cieņu un ienes tās dzīvē tieši to, kas tiek nosodīts. Gadās, ka, pasakot ko sliktu par kādu, sieviete jūtas kā iztukšota.

Tai pašā laikā laba teikšana un labu cilvēku pieminēšana sievietei dod spēku. Tas attiecas gan uz vīru, gan uz tuviniekiem: sievietes skaļi pateiktais tūlīt sāk ietekmēt gan viņu pašu, gan apkārtējos. Mūsdienu sievietes tik bieži nolemj sevi negatīvām lietām, nepievēršot uzmanību vārda un savas runas spēkam.

Padomā, kādus vārdus tu ikdienā lieto? “Neko sev” – vēlējums pašai sev kļūt nabadzīgai. “Šausmas, murgi, debīlisms, kāda muļķe”/”Kāda stulbene!” Tā runājot sievietes nolād pašas sevi!

Saistītie raksti

Un ko tad teikt par tik iedvesmojošiem saukļiem, ko ar magnētiņiem stiprinām pie ledusskapja: “Nost no ledusskapja, cūka!”, “Piecelies no dīvāna, slinkā govs!” Tādējādi dievišķā velte – vārdu maģija – tiek lietota sevis un savas dzīves iznīcināšanai!

Tāpēc ezoteriķi iesaka sievietēm veikt sava iekšējā dialoga “revīziju”, lai no “cūkas” pārvērstos par “dievieti”, bet vīrs no “nejēgas” par “manu varoni”.

Sagatavots pēc tayni-mirozdaniya.ru materiāliem

LA.lv