Auto un tehnoloģijas

Šifrētais “Sectra Tiger/R” viedtālrunis būs drošs valsts noslēpumu apspriešanai4


“Sectra Tiger/R” viedtālrunis.
“Sectra Tiger/R” viedtālrunis.
Publicitātes foto.

Eiropas Savienība (ES) apstiprinājusi šifrēto viedtālruni “Sectra Tiger/R” darbam ar informāciju, kas atbilst drošības līmenim “dienesta vajadzībām.*” Šī Samsung un Sectra radītā ierīce nodrošina ES amatpersonas ar modernu mobilo platformu, kas ļauj viegli un droši piekļūt konfidenciālai informācijai, neradot datu noplūdes risku, portālu “La.lv” informēja “Samsung” pārstāve Marta Ciprusa.

“ES apstiprinājums nozīmē, ka mūsu radītā tehnoloģija spēj apturēt pat visprasmīgāk veiktos noklausīšanās un uzlaušanas mēģinājumus,” saka “Sectra Communications” prezidents Simo Pikalisto (SimoPykälistö). “Laikmetā, kad teju ikviens saziņai izmanto viedtālruni, datu drošība un tās apdraudējumi kļūst arvien aktuālāks temats, tādēļ esam izstrādājuši uzticamu risinājumu – vienu no drošākajām mobilajām sistēmām, kas mūsdienās pieejama.”

Sectra Tiger/R izstrādāts sadarbībā ar Nīderlandes Valsts Komunikācijas Drošības aģentūru, kas tāpat kā NATO un nu arī ES to apstiprinājusi darbam ar informāciju dienesta vajadzībām. Šo institūciju un citu valsts drošības iestāžu apstiprinājums ļauj plašam lietotāju lokam izmantotjaunāko mobilo tehnoloģiju sniegtās priekšrocības, neuztraucoties par datu noplūdes riskiem.

Sectra Tiger/R ir izstrādāts uz “Samsung Knox” platformas – augsta līmeņa drošības platformas apvienojums ar Sectra šifrēšanas tehnoloģiju nodrošina viedtālruņa piemērotību dienesta vajadzībām. Ņemot vērā šo stratēģisko sadarbību, Sectra Tiger/R var instalēt jaunākajos “Samsung” viedtālruņu un planšetdatoru modeļos bez nepieciešamības veikt ierīces pielāgošanu.

“Drošība ir viena no galvenajām valsts organizāciju prioritātēm, izvēloties mobilās tehnoloģijas,” atzīst “Samsung Europe” vecākais menedžeris Nīls Barklajs (NeilBarclay). “Liekot lietā mūsu drošības tehnoloģiju augsto savietojamību, sadarbībā ar Sectra esam radījuši unikālu specializētu platformu, ar ko var droši pārvaldīt un aizsargāt sensitīvu un konfidenciālu informāciju.”

Sectra Tiger/R var instalēt mobilajās ierīcēs, piemēram, planšetdatoros un viedtālruņos, padarottospar efektīvu un drošu saziņas līdzekli. Šis risinājums ir piemērots ne tikai šifrētiem balss un teksta ziņojumiem, bet arī e-pastam, kalendāram un citām lietotnēm, jo datu plūsmu aizsargā Sectra mobilajām ierīcēm pielāgots virtuālais privātais tīkls (VPN).

Sectra Tiger/R ļauj tā lietotāja organizācijai noteikt šo ierīču lietošanas politiku, lai rastu līdzsvaru starp drošību un ērtu lietošanu. Turklāt, izmantojotSectraTiger/R, var veikt zvanus uzSectraTiger risinājumiem, kas apstiprināti vēl augstākai drošības pakāpei – datiem, kas atzīti parslepeniem.** Sectra ir vienīgais piegādātājs, kas spēj sniegt tik pilnīgu risinājumu drošai mobilai informācijas apmaiņai.

Uzņēmums “Sectra” izstrādā preces un pakalpojumus, kas ļauj aizsargāt sensitīvu informāciju un saziņu. Uzņēmums nodrošina drošu balss saziņu un datu pārraidi ar risinājumiem, kuri sertificēti valsts, ES un NATO līmenī, kā arī drošības analīzi un uzraudzību kritiskām IT sistēmām (piemēram, tām, kuras izmantoenergoapgādē un ūdens apgādē).Uzņēmuma vadība strādā Zviedrijā, Nīderlandē un Somijā.

“Sectra”‘ palīdz slimnīcām visā pasaulē uzlabot aprūpes efektivitāti un Eiropas iestādēm un aizsardzības spēkiem aizsargāt sabiedrības sensitīvāko informāciju. Tādējādi Sectrasniedz ieguldījumu sabiedrībasveselībā un drošībā. Uzņēmums dibināts 1978. gadā, tā galvenais birojs atrodas Linšēpingā, Zviedrijā, tas nodarbojas ar tiešo tirdzniecību 19 valstīs un sadarbojas ar partneriem visā pasaulē.Kopējais tirdzniecības apjoms 2017/2017 finanšu gadā sasniedza 1,141 miljonu SEK (109 939 EUR). Sectra akcijas (STO: SECT B) kotē Nasdaq Stokholmas biržā. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet http://www.sectra.com.

Saistītie raksti

Kopš dibināšanas 1999. gadā “Samsung ElectronicsBaltics”  ir kļuvis par vienu no vadošajiem patērētāju elektronikas uzņēmumiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Baltijas pārstāvniecībā strādā 150 cilvēki, un 2017. gadā pārdošanas apjoms Baltijas valstīs sasniedzis ap 300 miljonus eiro.

* Ar drošības pakāpes klasifikāciju “dienesta vajadzībām” (RESTREINT UE/EU RESTRICTED)
apzīmē informāciju, kura, nonākot nepareizajās rokās, varētu apdraudēt valsts drošību.
** SECRET UE

LA.lv
Raivis Šveicars
Ekonomika
“Tilde” uzvarējusi mašīntulkošanas “olimpiskajās spēlēs” 2
5 dienas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pilotu akadēmijā Liepājā būvēs jaunu lidmašīnu angāru
5 dienas
LA
LA.LV
Ekonomika
No 2021.gada vilcienu un autobusu biļetes būs nopērkamas vienā biļešu noliktavā
5 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Ekonomika
Kā rīkoties – “PNB bankas” klientiem sāk garantēto atlīdzību izmaksas
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas karstuma vilnis? Sinoptiķi nāk klajā ar negaidītu prognozi
51 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Izklaide ar nosaukumu “nu, valdība kritīs?”
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Nesodāmības gaisotne VUGD: likums pārkāpts, budžetam nodarīti zaudējumi, bet vainīgo nav
25 minūtes
IE
Ināra Egle
Latvijā
VIDEO: Demonstrācijā cer atmodināt Dundagu
2 stundas