Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
13. oktobris, 2015
Drukāt

Sigita Jevgļevska un Māris Kupčs sniegs Raiņa un Aspazijas dzejas koncertu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šo ceturtdien, 15. oktobrī plkst. 18, Liepājas muzejā aktrise Sigita Jevgļevska un mūziķis Māris Kupčs, svinot Raiņa un Aspazijas 150. jubileju, sniegs dzejas un dziesmu koncertu “Tā nepaliks…”, LA.lv pastāstīja muzejpedagoģe Astra Dzērve.

Dzejkoncertā saskanīgi apvienojas Raiņa un Aspazijas dzeja un dziesmas, veidojot īpašu koncerta atmosfēru, kurā var plašāk iepazīt šo lielo dzejnieku daiļradi un tās interpretācijas.

Koncertā izskanēs iemīļotās latviešu komponistu dziesmās ar Raiņa un Aspazijas dzeju – Raimonda Paula “Neprātīgs Vēlējums” un “Circenīša Ziemassvētki”, Jāņa Lūsēna “Vārds”, Zigmara Liepiņa “Ritu ritu lāsiņas”, “Tā zilā ilgu puķe”, “Lāses zemei pāri iet” un “Pasaciņa”.

Koncertprogrammai aktrise Sigita Jevgļevska ir izvēlējusies dzejoļus, kas viņu uzrunājuši ļoti personīgi, tie skar mūžīgi aktuālās tēmas – mīlestību, esību, dzīves apziņu, un dziesmas, kuras skatītājiem arī ir pazīstamas un tuvas.

Sigita Jevgļevska un Māris Kupčs radošā tandēmā jau veidojuši vairākas koncertprogrammas. Mākslinieki aicina uz sirsnīgu, pieklusinātu noskaņu, cerot, ka arī klausītāji spēs izdzirdēt cauri laikiem ejošo dzejnieku vēstījumu.

Ieejas biļetes cena pieaugušajiem – 5 eiro, bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 3 eiro.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+