Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
13. oktobris, 2015
Drukāt

Sigita Jevgļevska un Māris Kupčs sniegs Raiņa un Aspazijas dzejas koncertu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šo ceturtdien, 15. oktobrī plkst. 18, Liepājas muzejā aktrise Sigita Jevgļevska un mūziķis Māris Kupčs, svinot Raiņa un Aspazijas 150. jubileju, sniegs dzejas un dziesmu koncertu “Tā nepaliks…”, LA.lv pastāstīja muzejpedagoģe Astra Dzērve.

Dzejkoncertā saskanīgi apvienojas Raiņa un Aspazijas dzeja un dziesmas, veidojot īpašu koncerta atmosfēru, kurā var plašāk iepazīt šo lielo dzejnieku daiļradi un tās interpretācijas.

Koncertā izskanēs iemīļotās latviešu komponistu dziesmās ar Raiņa un Aspazijas dzeju – Raimonda Paula “Neprātīgs Vēlējums” un “Circenīša Ziemassvētki”, Jāņa Lūsēna “Vārds”, Zigmara Liepiņa “Ritu ritu lāsiņas”, “Tā zilā ilgu puķe”, “Lāses zemei pāri iet” un “Pasaciņa”.

Koncertprogrammai aktrise Sigita Jevgļevska ir izvēlējusies dzejoļus, kas viņu uzrunājuši ļoti personīgi, tie skar mūžīgi aktuālās tēmas – mīlestību, esību, dzīves apziņu, un dziesmas, kuras skatītājiem arī ir pazīstamas un tuvas.

Sigita Jevgļevska un Māris Kupčs radošā tandēmā jau veidojuši vairākas koncertprogrammas. Mākslinieki aicina uz sirsnīgu, pieklusinātu noskaņu, cerot, ka arī klausītāji spēs izdzirdēt cauri laikiem ejošo dzejnieku vēstījumu.

Ieejas biļetes cena pieaugušajiem – 5 eiro, bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 3 eiro.

Pievienot komentāru

"Serebreņņikova lietā" rīkos protesta akcijuPēc tam, kad 21. jūnijā Maskavas Presņas rajona tiesa arestēja bijušo "Gogoļa centra" direktoru Alekseju Malobrodski, 28. jūnijā Krievijas galvaspilsētas teātru darbinieki nolēmuši rīkot protesta akciju, ziņo "Radio Svoboda".
Draugiem Facebook Twitter Google+