×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
13. februāris, 2017
Drukāt

Signe Baumane veido jaunu filmu, vāc līdzekļus Kickstarter

Ekrānšāviņš no vimeo.comEkrānšāviņš no vimeo.com

Pazīstamā Ņujorkā dzīvojošā latviešu animācijas māksliniece Signe Baumane sākusi darbu pie jaunas filmas, kuras tapšanai vāc līdzekļus KickstartMarriageFilm.com, liecina informācija Baumanes Facebook kontā.

“Mans Laulību Projekts” ir režisores Signes Baumanes jaunā pilnmetrāžas animācijas filma pieaugušajiem par mīlestību un laulību. To atbalstīt KickstartMarriageFilm.com iespējams līdz 24. februārim.

Jaunajā filmā Zelma, ugunīga jauna sieviete ar nevaldāmu iztēli, ceļos cauri daudzām laulībām – gan īstām, gan iedomātām, konfrontējot ar sabiedrības spiedienu un savu ķermeni.

Filmā būs 26 runājoši un četri dziedoši tēli, un mūziku tai rakstīs itāļu komponists Kristians Sensini – viņš bija mūzikas autora arī iepriekšējai baumanes filmai, “Akmeņi manās kabatās”.

Par iepriekšējo filmu “Akmeņi manās kabatās” Signe Baumane saņēmusi Izcilības balvu kultūrā, Starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI balvu, tā ieguvusi vairākas balvas nacionālajā filmu festivālā “Lielais Kristaps” un sasniegusi visu laiku labāko Latvijas filmu rezultātu 2014. gadā kā Latvijas pieteikums “Oskara” balvai, nonākot fināla divdesmitniekā.

Savāktos līdzekļus filmas veidotāji saņems tikai gadījumā, ja tiks saziedota visa nepieciešamā summa – 124 670 dolāru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+