Mobilā versija
Brīdinājums +9.1°C
Gundega, Terēze
Piektdiena, 28. aprīlis, 2017
24. februāris, 2015
Drukāt

Signes Vanadziņas gleznas Knuta Skujenieka dzejas noskaņās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Mākslinieces Signes Vanadziņas jaunākā personālizstāde, kuras iedvesmas avots lielā mērā veidojies Knuta Skujenieka dzejas iespaidā, jau 3. martā plkst.18 pavasarīgās noskaņās tiks atklāta Vīna studijā Elizabetes ielā 10, portālam LA.lv pastāstīja pati māksliniece.

Izstādīti tiks pēdējā pusgadā tapušie darbi, un māksliniece uzsver, ka “Gleznu” noskaņu visprecīzāk raksturo Knuta Skujenieka dzejolis: “mazi putni lielos kapos/ baltu naudu kaļ / pacel ziemas pilnās acis, pasauc atpakaļ. / tā lai iedreb tavā mēlē / bērza zariņš sīks / lai pār krūtīm stāvus nolīst / siltums bezgalīgs”

Līdz šim pamatā prezentēta kā profesora Induļa Zariņa skolniece, kas dzīvespriecīgos un piesātinātos krāsu salikumos veidojusi klusās dabas kompozīcijas ar ainavas elementiem, Signe Vanadziņa pēdējos gados pievērsusies arī abstrakcijai, vienlaikus nezaudējot savu “spēka pilno optimismu, krāsu spožumu, veiksmīgos krāsu salikumus un emocionalitāti”, – kā gleznotājas rokrakstu vērtēja mākslinieks Jāzeps Pīgoznis.

Raksturojot jaunākajā personālizstādē iekļautās gleznas, arī pati Signe Vanadziņa atzīst: “Šajos darbos ir vairāk nosacītības, sajūtu un gaisīguma, mazāk striktu robežu: tajos vajag ieskatīties, un pie tiem nepieciešams uzkavēties.”

Signes Vanadziņas personālizstāde Vīna studijā būs eksponēta līdz 3. jūnijam.

Pievienot komentāru

VNĪ: Tabakas fabrikas pielāgošana JRT vajadzībām par 95% pabeigtaBijušās Tabakas fabrikas ēkas Miera ielā 58A, Rīgā pielāgošanas darbos Jaunā Rīgas teātra (JRT) vajadzībām būvnieks SIA "Abora" aprīlī ir pabeidzis 95% plānoto iekšdarbu, turpinās darbi pie fasādes siltināšanas un apkārtējās teritorijas iekārtošanas.
Draugiem Facebook Twitter Google+