×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Siguldā izmesto kucēnu mamma savus bērnus pieņēmusi; lietu skatīs policija (12)

Foto - www.patversme.lvFoto - www.patversme.lv

Siguldā grāvī izmesto kucēnu mamma, kuru pagājušās nedēļas beigās izdevās notvert ar vietējo iedzīvotāju palīdzību, savus patversmē nonākušos desmit mazuļus ir atpazinusi, priekā dalās dzīvnieku patversmē “Labās mājas”.

“Kucīte ir jauna, aptuveni 1,5 gadiņi. Lai gan sākotnēji līdzjutēji bija diezgan skeptiski noskaņoti par iespēju kucīti noķert, jo sunīte ir ļoti bailīga un rokās nedodas, tomēr, rāpojot uz vēdera, skrienot pakaļ, velkot ārā no baļķu apakšas un visādi citādi iesaistoties tomēr izdevās sunīti noķert,” teikts Juglas dzīvnieku patversmes mājaslapā.

Patversmes darbinieki noskaidrojuši precīzu sunītes dzīvesvietu un tās īpašnieku. Viņam iepriekš bijusi cita kucīte, kurai arī piedzimuši kucēni. Viens no kucēniem tika paturēts, un tā ir šodien noķertā suņu meitene, bet viņas mammīte diemžēl jau pirms kāda laiciņa sabraukta. Kucīte tika regulāri laista nepieskatīta skraidīt pa Siguldu.

Kucītes saimnieks jau izteicis pretenzijas par sunītes paņemšanu, lai gan kucēni uz patversmi nogādāti, jo tika atrasti, izmesti grāvī. Tātad kāds “labvēlis” jau bija papūlējies, turklāt kucīte noķerta veikala “R.D.A.” teritorijā, un nekādas īpašumtiesības nav pārkāptas, skaidro patversmē.

Patversme vērsīsies ar iesniegumu policijā par dzīvnieku nepieskatīšanu, un tālākais būs Siguldas policijas kompetencē.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

  1. Tik jauniņa un jau kuņiņa……

  2. Vajadzēja vēl omi Laimdotu iesaistīt… Varēja visus kucēnus par jūrniekiem aizsūtīt,bet nē, tik svarīga valstiska lieta,psc!

  3. Lūdzu, uzvārdu tam neģēlim – suņa saimniekam !

  4. Paldies Juglas dzīvnieku patversmes “Labās mājas” darbiniekiem.

  5. To meergli saimnieku vajag ieseedinaat uz paaris gadinjiem !!!!Nesterilizee savu kuciiti,palaizh apkaart bez uzraudziibas,suniite dzemdee kuceenus,kuri tiek slicinaati vai izmesti celja malaa,un tam meerkakjim veel ir kaut kaadas pretenzijas!SODU VAJAG UZLIKT taadu,ka paaries luste vispaar kaadreiz veel kaadu dzivnieku njemt!Besii shitie meerglji,kas panjem dzivnkus un par vinjiem neruupejaas!Nebuutu labu cilveku uz pasaules,shie mazulji buutu mirushi bada naavee!Un tikai necilveeka stulbuma deelj!Riebjas vnk

  6. Nu jā,policijai jau cita nekā nav ko darīt. Visi zagļi,laupītāji un slepkavas jau noķerti.

  7. Vai tiešām vairs nav par ko rakstīt,paskatoties pa portālu ziņām,liekas ,ka ziņas par dzīvniekiem valstī ir vissvarīgākās.

  8. kā kucēnu mamma nepieņems savus bērnus! tāda parādība takš gandrīz tikai pie cilvēkiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+