Mobilā versija
+19.1°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
14. februāris, 2014
Drukāt

Siguldā kopīgā programmā Kaspars Znotiņš un Radio koris

Foto: LETAFoto: LETA

3. martā Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis” gaidāms aktiera Kaspara Znotiņa un Latvijas Radio kora jaunās programmas “Vēstules. Klusās dziesmas” pirmatskaņojums, liecina informācija portālā sigulda.lv.

“Visi dzejnieki ir gaiši, tīri un pat garīgi, kad viņi raksta mīlas liriku,” saka programmas veidotājs un režisors Kaspars Znotiņš, kurš tās ietvaros lasa 60. un 70. gadu dzeju. Savukārt diriģents Sigvards Kļava ir pārliecināts, ka “komponisti dažkārt caur klusumu pasaka daudz vairāk nekā ar milzīgām skaņu gleznām”.

Programmā: 19.gadsimta 60.–70.gadu dzeja, komponistu Gijas Kančeli, Arvo Perta un Valentīna Silvestrova mūzika. Piedalās Kaspars Znotiņš, Ieva Parša, Sergejs Osokins, Latvijas Radio kora grupa, Sigvards Kļava.

Pievienot komentāru

Par LMA jauno rektoru ievēlēts Kristaps Zariņš (1)Trešdien, 28. jūnijā, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) rektora amatā tika ievēlēts gleznotājs un līdzšinējais LMA prorektors prof. Kristaps Zariņš. Par jauno rektoru nobalsoja 45 no 80 LMA Satversmes sapulces dalībniekiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+