×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
15. jūnijs, 2012
Drukāt

Siguldā piesaka karu latvāņiem

Siguldā pašvaldība sola bargi vērsties pret tiem zemes īpašniekiem, kuri savā teritorijā necīnīsies pret latvāņu izplatību, informē Siguldas novada domē.


 

Pašlaik Siguldas novadā ar latvāni invadēta teritorija vairāk nekā 600 hektāru platībā, un dome norāda, ka tikai kopīgiem spēkiem ir iespējams apturēt latvāņa tālāku izplatīšanos, izmantojot kādu no latvāņu izplatības ierobežošanas metodēm.

Pašvaldības policija ir sākusi ar latvāni invadēto teritoriju apsekošanu. Ja inspektori konstatēs, ka nav veikti latvāņu izplatības ierobežošanas pasākumi, sākotnēji tiks nosūtīta brīdinājuma vēstule, kurā norādīts termiņš, kādā jāveic latvāņu izplatības ierobežošanas pasākumi. Ja arī pēc noteiktā termiņa latvāņu ierobežošana netiks veikta, tiks uzliks administratīvais sods, kas fiziskajām personām ir 70 līdz 250 latiem, bet juridiskajām personām – no 200 līdz 1000 latiem. Par atkārtotu pārkāpumu fiziskajām personām sods var būt no 250 līdz 500 latiem, bet juridiskajām personām – no 400 līdz 2000 latiem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+