×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. oktobris, 2016
Drukāt

Siguldā un Gaujas senielejā ir sācies zelta rudens (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Siguldā un Gaujas senielejā ir sācies zelta rudens, kur vērojamas vienas no skaistākajām ainavām Latvijā, vēsta Siguldas pašvaldība.

Zelta rudens Siguldā jau kopš pirmās valsts neatkarības laikiem pēc prezidenta Kārļa Ulmaņa aicinājuma apceļot dzimto zemi ir kļuvis par neatņemamu rudens ceļošanas tradīciju, kuru pēdējos gados novērtējuši ne tikai ārvalstu ceļotāji, bet arī starptautiskie mediji, atzīmē dome.

Šoruden Siguldas apmeklētāji tiek aicināti doties nesteidzīgās pastaigās pa atjaunotajām pastaigu taciņām ar jaunām kāpnēm, laipām un soliņiem Gaujas senielejā. Atbilstošus pastaigu, velobraucēju vai aktīvās atpūtas maršrutus Siguldas viesiem ieteiks Tūrisma informācijas centrā dzelzceļa stacijā vai autostāvlaukumā pie Gūtmaņa alas.

Siguldas viesu ērtībām pilsētas teritorijā un Gaujas senielejā ir izveidoti papildu stāvlaukumi. Tomēr zelta rudens baudītājiem jāņem vērā, ka sestdien, 8.oktobrī, līdz plkst.14.00 norisināsies Siguldas pusmaratons, tādēļ jārēķinās ar iespējamiem satiksmes ierobežojumiem pilsētā. Tāpat būtiski autosatiksmi ietekmē tilta pār Gauju remonts, tādēļ Siguldas viesi tiek aicināti savas automašīnas atstāt stāvlaukumos Siguldā vai Turaidā un Gaujas senieleju apskatīt doties kājām vai ar velosipēdu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. SenIEleja.. Nu tad – lai ielejam!

  2. Vai tad rudens ir tikai siguldā ,un kas tad pārējā teritorijā tuksnesis ,pabrauciet uz Lubānas pusi ,jums elpa aizrausies no skaistuma , 5 siguldas nevar aizstāt šos skatus .

  3. Blozgas uz priekssu ar saviem pillukiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+