×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. marts, 2016
Drukāt

Sigulda Ziemas festivāla viesus sagaidīs ar klaviermūziku dzelzceļa stacijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 6. martā no plkst.13 visus atbraucējus un aizbraucējus Siguldas dzelzceļa stacija sagaidīs ar īpašu gaisotni – klaviermūzikas skaņdarbiem, kino un izmeklētiem gardumiem no “Mr.Biskvīta”, LA.lv Siguldas novada domē.

Pie koncertflīģeļa ziemīgas sajūtas uzburs pianiste Elīna Gruzniņa. Nesteidzīgie varēs baudīt arī filmas par Siguldu un mūsu ziemas sporta zvaigznēm. “Ziemas kino” seansos tiks demonstrētas filmas “Dukuru mezgls”, “Leģenda Dinamo” un citas, pavēstīja Siguldas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Iveta Ārgale.

Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā rosīsies Rīgas Mākslas un Mediju tehnikuma studenti. Ikviens interesents varēs vērot kā uz vietas pirmoreiz tiek radīts Ziemas festivāla slidkalniņš, iemēģināt oriģinālo festivāla trasi, laižoties lejā pa slidkalniņu uz īpaši izgatavotiem mīkstiem un krāsainiem “S!” spilveniem. Visas norises tiks fiksētas videokamerās, lai vēlāk izveidotu filmiņu par šo Ziemas festivāla notikumu.

6. marta vakarpusē – plkst.18 un plkst.19 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā tiks demonstrēta video pasaka “Pavasara piedzimšana”. Pasaka tapusi, sadarbojoties multimāksliniekam Artim Dzērvem un Latvijas uguņošanas dizaina līderu “IFD” meistariem.

Tas būs mapping tehnikā veidots animācijas stāsts ar vēl nebijušiem fasādes uguņošanas elementiem par Ziemas un Pavasara satikšanos, jo Siguldā šī tikšanās vienmēr ir īpaša.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+