Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
1. janvāris, 2016
Drukāt

Siguldas mērs ar siguldiešiem 1. janvārī peldas Gaujā (1)

Foto: Uģa Mitrevica Twitter konts.Foto: Uģa Mitrevica Twitter konts.

Aicinot sportiski un veselīgi uzsākt jauno gadu, Siguldas novada mērs Uģis Mitrevics 1. janvārī peldējās Gaujā, un šogad viņa aicinājumam mesties ledainajos ūdeņos bija atsaukušies arī citi siguldieši, LA.lv uzzināja pilsētas domē.

Ledaino 1. janvāra Gaujas ūdeni iemēģināja arī horeogrāfs Agris Daņiļevičs un sportiskā Marina Dukure – skeletonistu Martina un Tomasa mamma.

Uģis Mitrevics iedibinājis peldēšanās tradīciju gada pirmajā dienā, mudinot būt spirgtiem un sportiski aktīviem visu gadu. Mitrevics cer, ka gada pirmās dienas peldēšanas kustība ies plašumā.

Tomēr nākamgad, cerams, siguldiešiem vairs nevajadzēs peldēt Gaujā, jo būs uzbūvēts jaunais sporta komplekss ar baseinu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Visu CIEŅU!
    Siguldas novada mērs Uģis Mitrevics 1. janvārī kopā ar skeletonistu Martina un Tomasa mammu Marinu Dukuri un horeogrāfu Agri Daņiļeviču peldējās Gaujā.
    Lai 2016.gadā tiek uzcelts jaunais sporta komplekss ar baseinu.

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+