Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
1. janvāris, 2016
Drukāt

Siguldas mērs ar siguldiešiem 1. janvārī peldas Gaujā (1)

Foto: Uģa Mitrevica Twitter konts.Foto: Uģa Mitrevica Twitter konts.

Aicinot sportiski un veselīgi uzsākt jauno gadu, Siguldas novada mērs Uģis Mitrevics 1. janvārī peldējās Gaujā, un šogad viņa aicinājumam mesties ledainajos ūdeņos bija atsaukušies arī citi siguldieši, LA.lv uzzināja pilsētas domē.

Ledaino 1. janvāra Gaujas ūdeni iemēģināja arī horeogrāfs Agris Daņiļevičs un sportiskā Marina Dukure – skeletonistu Martina un Tomasa mamma.

Uģis Mitrevics iedibinājis peldēšanās tradīciju gada pirmajā dienā, mudinot būt spirgtiem un sportiski aktīviem visu gadu. Mitrevics cer, ka gada pirmās dienas peldēšanas kustība ies plašumā.

Tomēr nākamgad, cerams, siguldiešiem vairs nevajadzēs peldēt Gaujā, jo būs uzbūvēts jaunais sporta komplekss ar baseinu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Visu CIEŅU!
    Siguldas novada mērs Uģis Mitrevics 1. janvārī kopā ar skeletonistu Martina un Tomasa mammu Marinu Dukuri un horeogrāfu Agri Daņiļeviču peldējās Gaujā.
    Lai 2016.gadā tiek uzcelts jaunais sporta komplekss ar baseinu.

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+