×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
19. decembris, 2014
Drukāt

Siguldas novada skolēni par izcilām sekmēm saņem dāvanu – braucienu ar vučko (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Siguldas novada skolu skolēni ar izcilām sekmēm piektdien saņēma domes priekšsēdētāja Uģa Mitrevica un Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases direktora, domes deputāta Daiņa Dukura sarūpētu dāvanu – braucienu ar vučko, informē Siguldas novada pašvaldībā.

Iespēja nobraukt ar vučko uzdāvināta 30 Siguldas novada skolu skolēniem, kuru sekmes pirmajā mācību pusgadā ir izcilas. Šāda tradīcija sākās pirms diviem gadiem, kad par labām sekmēm mācībās nobraucienu ar vučko saņēma izcilākie Mores un Allažu pamatskolu bērni.

“Siguldas novada labākie skolēni par savu ieguldīto darbu ir pelnījuši novērtējumu, tāpēc kopā ar Bobsleja un kamaniņu trases direktoru Daini Dukuru jau trešo gadu dāvinām braucienu ar vučko, lai skolēnus uzslavētu par teicamiem sasniegumiem mācībās un stimulētu mācīties vēl labāk, jo šie bērni nākotnē dos ieguldījumu mūsu novada izaugsmē,” saka Mitrevics.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kas tas vucko tads? Atbildēt

    Kaut kada slidosa sarkana sile? Vai vucko ir vienigais apzimejums sadam aparatam? Latviesiem nav pasiem savs vards sadam rikam… ? Vai ari vienigi krieviem un vinu reiz paklautam teritorijam pazistams tads vards?

  2. Tiešām uz liecības visi desmitnieki?

Draugiem Facebook Twitter Google+