Uncategorized

Siguldas opermūzikas svētki 0

Foto – LETA

21.Starptautiskie Siguldas opermūzikas svētki trīs dienu garumā no 2. līdz 4. augustam piedāvās izcilu mākslinieku priekšnesumus.

Svētku uvertīras koncertā 2.augustā pulksten 19 klausītājus priecēs talantīgā pianiste Agnese Egliņa, kura šogad uzstāsies kopā ar izcilo klarnetistu Mārtiņu Circeni un jauno, talantīgo vokālistu Juri Irbi.
3.augusta koncertā “Mēs – mammai un tētim” pulksten 15 uzstāsies dziedātājs Daumants Kalniņš kopā ar Nauri Indzeri un bērnu vokālo studiju “Knīpas un knauķi”. Uzvedums būs par siltām un sirsnīgām attiecībām bērnu un vecāku starpā, kā arī par to, kā vecākie brāļi un māsas sadzīvo ar jaunākajiem.
Savukārt 3.augustā pulksten 21 tiks opermūzikas mīļotājiem piedāvāts Džuzepes Verdi operas “Otello” oriģināliestudējums Edmunda Freiberga režijā ar Aigara Ozoliņa scenogrāfiju. Izrādē būs Šekspīra laikam atbilstoši tērpi, kas izveidoti pēc Ievas Kundziņas skicēm. Otello lomā uzstāsies pasaulē pieprasītais lietuviešu mākslinieks Kristians Benedikts, Dezdemonas lomā uzstāsies Norma Fantini no Itālijas, bet Jago lomā iejutīsies itāļu mākslinieks Vittorio Vitelli.
Svētdien, 4.augustā, plkst.13 klausītāji būs aicināti uz garīgās mūzikas koncertu Siguldas evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kur uzstāsies siguldietis Kalvis Kalniņš un rīdzinieks Emīls Kivlenieks.
Opermūzikas svētku noslēgumā 4.augustā plkst.17 notiks vērienīgs galā koncerts ar izciliem operdziedātājiem. Koncertā piedalīsies pasaules prīma Iano Tamari, burvīgā Klementīne Margēna no Francijas, Norma Fantini un viens no pasaules labākajiem dramatiskajiem tenoriem – Badri Maisuradze. Tāpat skatītājus noslēguma koncertā priecēs Rīgas Doma zēnu koris, Latvijas Nacionālās operas koris un solisti Krišjānis Norvelis un Miervaldis Jenčs.

LA.lv
LE
LETA/LA.lv
Uncategorized
Maizes un konditorejas ražotājs “Canelle Bakery” modernizēsies par 420 000 eiro
25. oktobris, 2018
LE
LETA
Uncategorized
Konkursā skolēniem “Šodien laukos” klašu grupā uzvarējusi Priekuļu vidusskola
24. oktobris, 2018
LE
LETA
Uncategorized
Atcelta karantīna ap cūku mēra skartajām saimniecībām Saldus pagastā
24. oktobris, 2018

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Baidās no ažiotāžas: neizpauž čekas aģentu kartotēkas publicēšanas datumu decembrī
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
17 tūkstoši zaudējuši cerības atrast darbu Latvijā: jaunākie CSP dati
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Koļegovas brālis skaidro shēmas, kā sadarbojies ar māsu naudas darījumos
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Piektdien saglabāsies apmācies laiks
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izvirza kanditātus darbam Saeimas komisijās. Kādam amatam virza Kučinski?
3 stundas