×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
4. augusts, 2014
Drukāt

Siguldas Opermūzikas svētki pulcējuši vairāk nekā 8000 skatītāju (+FOTO) (1)

Jānis Deinats / Publicitātes fotoJānis Deinats / Publicitātes foto

Siguldā noslēgušies Opermūzikas svētki, kuru krāšņā pasaules līmeņa opermūzikas zvaigžņu un jauno censoņu buķete trīs festivāla norises dienās pulcējusi vairāk nekā 8000 skatītāju, vēsta rīkotāji.

Operas “Karmena” brīvdabas iestudējums īpaši izcēlās ar to, ka galvenajās lomās iejutās “trīs franči” – Karmenas lomas atveidotāja Klementīne Margeine, Hosē lomas atveidotājs Filipe Do un Eskamiljo – Pjērs Īvs Privo. Ar sajūsmu un ovācijām tika uzņemta Maija Kovaļevska, kura Mikaēlas lomu “Karmenā” dziedājusi gan Metropolitēna operā Ņujorkā, gan Vīnes operā.

Siguldas Opermūzikas svētku idejas autors un mākslinieciskais producents Dainis Kalns par šī gada Opermūzikas svētkiem pauž – šogad Opermūzikas svētkos izdevies īstenot visu cerēto un pat vēl vairāk.

Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics norāda, ka pašvaldība pirmo reizi bija Opermūzikas svētku organizatora statusā un izteica gandarijumu, ka ieguldītais darbs ir attaisnojies. “Nedēļas nogalē opermūzikas svētkus apmeklēja vairāk nekā 8000 skatītāji. Emocijas skatītāju rindās bija neaprakstāmas un mākslinieku sniegums – izcils. Skatītāju mīlestība bija jūtama visos Opermūzikas svētku pasākumos,” pauž Mitrevics.

Opermūzikas svētku ietvaros notika arī ieskaņas koncerts “No latviešu līdz pasaules klasikai” Siguldas Jaunās pils dārzā, izrāde bērniem “Sapņu zirgs”, garīgās mūzikas koncerts Siguldas evaņģēliski luteriskajā baznīcā un plaša bezmaksas kultūras programma.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. gandriiz mazaakais apmekleetaaju skaits,skumji,kad beidzot ir labas dekoraacijas un kostiimi,muzikaalais izpildiijums viduveejs,un ja pasaakums domaats ne snobiem,bet tautai,tad biljeteem bija jaabuut leetaakaam!

Draugiem Facebook Twitter Google+