×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
22. marts, 2016
Drukāt

Siguldas pils tornī pirmo reizi klātienē apskatāmi “John Neeman Tools” darinājumi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 25. marta līdz 30. aprīlim Siguldas pils kompleksā būs atvērta “John Neeman Tools” izstāde, LA.lv uzzināja muzejā.

Namdara Jēkaba Dimitera dibinātais “John Neeman Tools” ir prasmīgu amatnieku brālība, kuru vieno mīlestība pret roku darbu un senām tradīcijām. Izmantojot no paaudzes paaudzē nodotas zināšanas un rūpīgi izmeklējot materiālus, mazās amatnieku darbnīcās pēc tradicionālām metodēm top augstvērtīgi namdara instrumenti un naži. “John Neeman Tools” kalēju un kokamatnieku veikums saglabā latviešu amatniecības tradīcijas dzīvas mūsdienās un aicina piedzīvot patieso radīšanas prieku, kas gūstams jēgpilnā roku darbā.

Četru gadu laikā izaudzis par modernu platformu, kas apvieno amatniekus Latvijā un Igaunijā un strādā ar pasūtījumiem no visas pasaules. Tomēr Jēkabu un viņa vīrus nesaista liela apjoma ražošana — par vērtībām viņi izvirzījuši instrumentu unikalitāti un augsto kvalitāti, ko var panākt tikai ar nesteidzīgu un rūpīgu roku darbu. Lai savā īpašumā iegūtu kādu no “John Neeman Tools” darbarīkiem, rindā var būt jāgaida pat veselu gadu.

Laika gaitā “John Neeman Tools” kokapstrādes instrumentu, cirvju un nažu kolekciju papildinājuši arī loki, ādas somas un jostas, rokaspulksteņi un pat slēpes. Ikvienam “John Neeman Tools” izstrādājumam tiek dota mūža garantija, tie nav nopērkami nevienā veikalā un līdz šim plašākai publikai bijuši apskatāmi tikai interneta vidē. Šī ir pirmā “John Neeman Tools” izstāde.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+