×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. marts, 2015
Drukāt

Sigurnija Vīvere sola, ka „Svešie” turpinājums pārspēs visas cerības

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Slavenā aktrise Sigurnija Vīvere ir pārliecināta, ka leģendārās kino sāgas „Svešie” („Alien”) turpinājums, kuru piekritis uzņemt talantīgais režisors Nīls Blomkemps, pārspēs visas fanu cerības.
„Es nevaru iedomāties piemērotāku režisoru par Nīlu. Viņš ir īsts zinātniskās fantastikas eksperts, kuram prātā ienāk visnegaidītākie sižeta risinājumi. Strādājot pie filmas „Robots vārdā Čapijs” („Chappie”), mēs esam kopā pavadījuši pēdējo gadu, tāpēc domāju, ka esmu viņu gana labi iepazinusi,” atklāja spožā Holivudas aktrise.
Šobrīd kinoteātros visā pasaulē, arī Latvijā, demonstrē Nīla Blomkempa jaunāko veikumu kino jomā – asa sižeta drāmu „Robots vārdā Čapijs”. Tajā spēlē ne tikai Sigurnija Vīvere, bet arī Hjū Džekmens, Šarlto Koplejs un pat pasaulslavenās repa grupas „Die Antwoord” dalībnieki Nindzja un Jolandi Visera.

Filmas ASV pirmizrādē aktrise atzina, ka viņu valdzina Nīla spēja fantastikas žanrā galveno lomu atvēlēt cilvēku stāstiem un cilvēcībai. Tieši tādēļ aktrise ar nepacietību gaidot, kādus vaibstus režisors piešķirs viņas leģendārajam tēlam kino sāgā „Svešie” – Elenai Riplijai.

Nīls Blomkemps ir arī šedevra „9.rajons” („District 9”) autors. Viņš dažu gadu laikā no maz zināma Dienvidāfrikas īsfilmu režisora ir kļuvis par visā pasaulē gaidītāko kino piedzīvojumu radītāju.

Filmas „Robots vārdā Čapijs” reklāmas rullītis:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+