×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
2. oktobris, 2015
Drukāt

“Siksnas varoņa” meitu skolā atkal nolamā un grūž pret sienu (58)

Kadrs no videoKadrs no video

“Mani apsaukāja par “lašaru” un teica, ka mani piekaušot, ja es kaut ko vēl darīšu, ka es varu sūdzēties tētim vai darīt ko gribu,” stāsta pusaudze Ieva, kuru šodien pat kāda no pāridarītājas Sāras draudzenēm ar visu spēku iegrūdusi sienā.

Jau ziņojām, ka šonedēļ Rīgas 47. vidusskolā dusmīgs tēvs ieradās klasē un ar siksnu uzšāva meitas klasesbiedrenei, ar kuru viņa bērnam ilgstoši bijis konflikts. Pilns notikušā audioieraksts meklējams šeit. Konflikts starp abām meitenēm esot bijis jau sen, un notikušais skandāls ar siksnu nav licis tam norimt – meitenes “ienaidniece” Sāra un viņas draudzenes turpina apsaukāt Ievu – meiteni, kuras tēvs nāca uz skolu skaidrot attiecības.

“Es šodien arī gāju pie psihologa, stāstīju un rakstīju iesniegumu. Tagad runās arī ar Santu [meitene, kas sauca Ievu par “lašaru” – red.] visu šo. Kad beidzās sarunas ar psihologu, es devos uz latviešu valodas stundu, jo sapratu, ka vajag arī mācīties. Izgāju no sociālā pedagoga kabineta, un man pretī nāca Santa, tad viņa brutāli, ar visu savu augumu mani pagrūda pret sienu,” stāsta Ieva. Acīmredzot tika iesaistīti vecāki, jo tika izsaukta “ātrā palīdzība”, veiktas veselības pārbaudes, tostarp rentgens.

Pievienot komentāru

Komentāri (58)

 1. Skolā ir tāpat kā dzīvē, jāprot sevi un savu ģimeni aizstāvēt!

 2. Pret pāri darīšanu skolā ir tikai viens reāls līdzeklis – Pašam ir jāprot vienu, divas reizes iešķilt pa purnu. Esmu pieredzējis to pats, lai gan metodi lietoju tikai vienu reizi. Skolā mani sita visi kam nebija slinkums. Reiz, pa ļoti lielu gabalu dzirdēju, kā mani nosauca par muļķi. Vienkārši piegāju un iegāzu pa saules pinumu. Otrā dienā man nebija lielāka drauga par šo apsaukātāju. So – suņu bara likumi perfekti strādā arī pie cilvēkiem.

  • Arī man pāris reizes dzīvē ir bijis, ka klusākai meitenei leca augumā. Tad notika tas pats, kas ar šīm meitenēm – pamatskolā vienai iemaucu pa muti pamatīgi turpat koridorā, kur starpbrīdī pastaigājāmies, otru tehnikumā aizslēgtā istabiņā tā izvazāju aiz matiem un purnā iedevu, ka vēlāk bija labākā draudzene un RESPEKTS UZ VISU MŪŽU!!! Un citi arī raustījās, ka nemetas. Bet ir jānoķer moments, kad Sāra ir viena pati, jo šai vecumā jaunieši ir ļoti, ļoti nežēgīgi!!! Un ar Sāru jārīkojas tieši ar tādām metodēm kā viņa, jo citādi nesapratīs. Pilnībā atbalstu tēvu – tieši tādam ir jābūt tēvam,nevis tādai mmļai kā Sāras tēvs, kurš pat nevar savu atvasi savaldīt.

 3. Ja ir tiešām tā, kā šeit rakstīts, tad kāpēc Santa un Sāra nav izslēgtas no skolas?

  • un iesaistie pedagogi arī… un tēvs saukts pie tiesiskas atbildības , par fizisku un emocionālu nepilngadīga bērna ietkmēšanu…

 4. Mums arī tā ir bijis ar puiku,kad apsaukāja,pazemoja u.t.t.un skolotāju attieksme tāda,ka viņam jāuzaudzina muskuļi savos 10.gados.Un nevis tie kretīni jāaudzina,vai jāsūta kaut kur pāraudzināt,bet manējam jāiet pie psihologa,man jārunā,manējam jākāpj autobusā kad tie kretīni sakāpj,jāstāv pie šofera.Jo redz viņiem ir grūti,vienu audzina vecmāmiņa,viens pieņemts no bērnunama…..un viņus arī kādreiz esot pazemojuši.Nomainījām skolu un problēmu nav.Es secināju,ka tā ir skolas attieksme,skolotāju vēlme izaudzināt veselu sabiedrību,jo bērni jūt cik vesela ir sistēma un vai var izpaust savu kretīnismu.

 5. TĒTIS PAREIZ DARĪJA ,KO NEDARA SĀRAS VECĀKI ,TO JADARA IEVAS VECĀKIEM,MALACIS TĒTIS,TA VAJADZĒTU VISIEM VECĀKIEM CĪNĪTIES PAR SAVU BĒRNU

 6. Kamēr tur neieradīsies kārtīga policiste, kas uzliks tai nelietei roku dzelžus, nepateiks riktīgi biezu vārdu un neaizvedīs uz tuptūzi uz 15 sutkām par huligānismu, neko labu tur nav ko gaidīt

 7. Bērnu aizsardzība Atbildēt

  Mums jau arī tā bērnu aizsardzības biroja bezzobainā tante der tikai tam, lai učenes pabaidītu ar atlaišanu. Kā maksā, tā strādā, aldziņa tik maza, ka nespēj pat tik kā aiziet pie protezista savu muti savest kārtībā. Droši vien, šim birojam arī budžets ir tik mazs, ka tantei papīrs un pildspalva ir par savu algu jāpērk. Bet tā mazgadīgā sterva izgāja no situācijas kā uzvarētāja. Vairāk neko kā izaicinošo “nē” un “ej dirst” klases biedri tajā situācijā tā arī nedzirdēja, un viņa savu autoritāti un nesodāmības sajūtu klasē vēl vairāk nostiprināja. Kamēr viņa savas klases priekšā nebimbos, tikmēr būs atdarināšanas cienīgs paraugs un elks klasē un skolā. Nākošais upuris gan jau ka būsarī kāda no učenēm.

 8. var but ne par temu, bet- skolas jaievies formas terpi( neviens nebus paraks apgerba del) un skoleniem tomer ir jazina sava vieta( ko skolotajs liek, ir japilda bez ierunam). un visadus mobilos un plansetes stundu laika jaaizliedz lietot( stundas ir jamacas, nevis facebook jasez vai ari draugos). skolas tacu pastav kaut kadi ieksejas kartibas noteikumi, kurus skoleniem jarespekte, jeb berniem ir tikai visatlautiba( nekadu pienakumu un atbildibas?)

 9. Pa maz izlaidenei uzšāva, vajadzēja uzšaut tā, lai kauktu!

 10. Normāls sakarīgs tēvs , kurš tiešām mīl savu bērnu. Arī meitene izskatās sakarīga. Šinī skolā sākot ar direktrisi visi domā ne ar to vietu. Ir jāizbeidz šīs bērnu tiesības – bezmaz jau slepkavot…. bet jārunā par viņu PIENĀKUMIEM !!! Tētim izturību un to VARONI nolikt pi vietas !!!!!

 11. Normāls sakarīgs tēvs , kurš tiešām mīl savu bērnu. Arī meitene izskatās sakarīga. Šinī skolā sākot ar direktrisi visi domā ne ar to vietu. Ir jāizbeidz šīs bērnu tiesības – bezmaz jau slepkavot…. bet jārunā par viņu PIENĀKUMIEM !!! T

 12. Bardaks tajās skolās, bet učenes tik prasa algas pielikumus!! Lai tās učenes ieved kārtību reiz skolā, tad ar par algu runā!! piereibusies tā inteļeģences daļa – učenes!!

  • Ja jau būtu normāla alga tad varbūt būtu normālas učenes ,bet jāstrādā tām ,kas strādā nav jau konkurences -aizej pastrādā normāls cilvēks ilgi nevar izturēt,būtu algas būtu atlase un galu galā ko tikai Jūs negaidāt no učenēm ,lai tās pilda sabiedrības un vecāku un policijas funkcijas,jo resdziet bērns pasaka ko tas piderass ments var izdarīt?

   • Ar šadu algu kāda ir tagad – tikai cilvēks kuram ir ienākumi citur (vīrs/sieva, vecāki, mantojums, īpašumi) var iet strādāt sava prieka pēc, otra kategorija ir nodzīti, nikni, izbadējušies radījumi, kuri neko vairs nesaprot, un bērnus tiem klāt laist labāk nevajag…

 13. Ir barvede, un ir bars. Un kamēr barvede par biedu pārējiem netiks kārtīgi pārmācīta, viss turpināsies …

 14. Bērni ir cietsirdīgi…..manu audžumeitu arī apsaukāja par bomzi un citiem nesmukiem vārdiem,jo redz viņai nav īsto vecāku un viņi nav apģērbta pēc jaunākās modes.Bira asaras,runāju ar vecākiem,skolotāju, bet rezultātu nebija.Vecāku augstprātības,pārākuma audzināšanas sekas bija līdz vidusskolas beigām,
  audžumeita cieta.Tagad mācās tālāk Rīgā un viss ir kārtībā,jo tur jau nezina viņas dzīves gājumu….

  • Vai tiešām klasē nav NEVIENA KĀRTĪGA džeka,nākošā vīrieša, kas varētu aizstāvēt šo meiteni un iedot pa muti tai kroplei Sārai ??? Zēni — esiet taču vīrieši !!!

 15. Lai meitene ieraksta un nofilmē un dodas ar iesniegumu uz policiju. Tā bērnu neaizskaramība un visatļautība, ka skolotāji un pieaugušie viņu priekšā ir bezspēcīgi pie laba gala nenovedīs, tas radīs cietumniekus, kas savas tiesības mēģinās aizstāvēt Eiropas tiesās. Ir jāprasa arī atbildība.

 16. Kas galu galā notiek Latvijas skolās vai tiešām Valsts vara nevar tikt galā ar tādiem izlaistiem mēslu vabolēm,varbūt jāsāk darboties pašai Tautai kā to darīja cietušās meitenes tēvs.

 17. Nabaga Ieviņa – droši vien viņu arī mājās ar siksnu sit. Gan jau tētuks arī sievu iekausta.

 18. TĀ SĀRA LAIKAM TAK ŽĪDENE, KA NEVIENS NESAVALDA ??
  UZ TRAKO MĀJU TĀDU, CITUS BĒRNUS APDRAUDOŠO !!!

 19. Malacis Ieva, ka uzticejas savm tevam. Un atbastu ari vinas teevu. Redzeju ari video ar Saru, tada izkrasota pirdacene, un telo sveto govi. Tadas no klases izmest.

 20. LA! Kurš ir raksta autors?

 21. Vai par skolēnu drošību skolā,ES paraugvalstī nevienam nav jāatbild?

 22. IZM te nekas nav sakāms?

 23. Kauns par tādiem gļēvuļiem-skolotājiem! Vai tādiem vēl jāpaaugstina algas?

  • nē nē skolotājiem algas labāk vispār nemaksāt – tad arī paskatīsimies, kas tos jūsu bērnus obligāti apmācīs – ko maksā to dabū – pabiras!

 24. Kāpēc siksnas varonis? Atbildēt

  Kas cits atliek tēvam,ja ar šo agresīvo huligāni netiek galā pat pussimts skolotāju ar direktori priekšgalā?

 25. Sāras vecākus vajadzēja noslānīt par savas meitas riebeklību, vecos sist vajag par to parazīti, citādi tagad nabaga cietēja kā tā var, varonis utt. vecākos vaina par šitiem riebekļiem kas citus bērnus sit un apsaukā.

 26. Turies, Ieva, un prieks par Tavu ģimeni, kas spēj Tevi aizstāvēt.
  Sāru dzīve izmācīs, ja vecāki nav spējuši. Un Santa ir tikai kā šakālēns (no filmas Mauglis), tādas “princeses”, kā Sāra, parasti savāc ap sevi kvekšķu bariņu, kas izpilda viņas uzdotos netīros darbiņus, lai izpelnītos atzinības drusciņas no “princeses” galda …

  • ļoti precīzi noraksturojāt šo bariņu ar dzīvnieciskām iezīmēm. Skolā, lai parāda līdzīgas multenes un, lai paši sevi identificē, kurš ir kurš.

 27. Skumji, ka ir tādi vecāki, kas māk izaudzināt tādas meitenes kā Sāra. Šai izkrāsotajai meitenei būs lielas problēmas vēlākajā dzīvē, ja viņa nesapratīs savas uzvedības kļūdas, nelūgs piedošanu un krasi nemainīs savu uzvedību. Tādas naida kurinātājas agri vai vēlu cieš pašas no sava naida….
  Laikam jau vecāki ar viņu paši netiek galā un pēc laiciņa viņa tiem dancos uz galvas…

  • jau izskatās, ka valsts valdībai ir tāda politika, ka visādas tādas sāras tie celtas amatos (valsts uzņēmumu administrācijās pilns tādu ķiņķēzu), bet normāli un cienījami cilvēki netiek godāti, bet personalkas piekopj līdzīgu mobinga instrumentu. Pietiekami daudz tādu precedentu tiesvedībās. Un kamēr vēlēšanās sabiedrība balsos par šādām Sārām, tikmēr sabiedrība pati stigs šādos dubļos arvien vairāk un vairāk. Šis atgadījums ļoti labi atspoguļo valsts kopējo situāciju arī darba tirgū!!!

 28. Turies, Ieva, es Tevi atbalstu! Visu cieņu Ievas tēvam. Liels fui Rīgas 47. vidusskolas vadībai, skolotājiem un t.s. sociālajām padagoģēm, kuri gadiem ilgi cieši aizver acis un ausis, lai nemanītu skolā valdošo dedovšcinu. Un vēl lielāks fui Sāras vecākiem, kuri izaudzinājuši tādu riebekli!

 29. vai vēl ir kaut kur tik idiotiska valsts kā mūsu muļķu zeme, vai nav laiks to visu mainīt un nodibināt normālu valsti

  • Diemžēl ir un tā ir Francija, kur pat valdības galva rīko demonstrācijas lai aizstāvētu savus garīgos kropļus.

 30. Malacis, drosmīga meitene. Sen bija laiks sākt runāt par bērnu vardarbību skolās vienam pret otru.
  Tiešām turu īkšķus par šo bērnu. Tas būs pamatīgs rūdījums turpmākajā dzīvē.
  Nedrīkst ļaut par sevi ņirgāties un pazemot. Malacīte, tiešām turu īkšķus par šo ģimeni.
  Skolotājiem un skolu vadībai ir jābūt rīcības plānam, kā cīnīties pret vardarbību, morālo kaitējumu skolās. Tas taču notiek visās skolās lielākā vai mazākā mērā. Par to ir plaši jārunā un jāstrādā. Protams, visvieglāk ir izlikties, ka viss ir kārtībā. Šajā gadījumā jau būtu laiks iesaistīt mazgadīgo lietu inspektorus. Tas nav tik nekaitīgi, kā izskatās un viens otrs bērns var uz visu dzīvi kļūt par traumētu, nepilnvērtīgu cilvēku. Žēl, ka bērnam pašam jācīnās, bet skola savus bērnus neaizsargā un neatbalsta. Skumji un ne tikai – noziedzīgi

 31. Nu bet tētuks tak iemācīja visai klasei, ka tas ir labs komunikācijas veids.

 32. Reiz Rīgas skolā filmēja porno režisors ,t.sk.arī nepilgadīgos. Notikumā iesaistītās institūcijas vecākiem piedraudēja un ne reizi vien ,lai savāc savus iesniegumus aizstāvju un oficiālajām iestādēm,citādi izsmērēšot pa visu valsti un ārzemēm ,ja sadomās pārvākties.
  Ko gan gribēt no skolas ,ja to valsts institūcijas organizeja šādā veidā?
  Lietu noklusēja,publiski šo info noslēpa.
  Vai tās divas meitenes ,kuras vēlēk šajā skolā izdarīja pašnāvību ,bija no filmētajām ? Kad būs izmeklēšana par šo gadījumu, VBTA imitatori ?

 33. Manas draudzenes meitu ari piekava TAADAS Saaras ar draudzenem,vienkarshi nepatika meitene un viss,tapec taa sasita,ka bija smadzenu satricinajums smaga veida. Lai tiem ,kuri tik loti aizstav sho Saru,novelu pashu gimenem izbaudit shadu “jauko” un nabaga meitenu darbibu uz savas aadas…..varbut tad jums acis atversies.

 34. Klibā izglītība Atbildēt

  Mūsu skolās pieaugušie (skolotāji,administrācijas) pieļauj jebkurus savstarpējus uzbrukumus gan psiholoģiskus,gan fiziskus, ja vien tos izdodas paturēt skolas sienās .Veikli manipulatori (jau no sakumskolas ) var ilgstoši vajāt kādu vai pat iesaistīt vajāšanā lielas grupas un nonākt pat līdz kaulu salaušanai. Atceros konkrētus gadījumus. Arī lasītāji var atcerēties pa gadījumam ,kas izspruka masu medijos-apm.pirms apm. gada kāda reģiona skolā ,kur piekāva un ilgstoši ņirgājās par mazu zēnu. Pakārās bērns no Rēzeknes ( ?) ,jo citi ņirgājās ,ka ticīgs, bet skola paziņoja,ka tā lūk citiem mācība būšot. VBTA guļ murkšķa miegā un velti notērē valsts naudu. Pirmkārt,jāprasa lai skolā nodrošina katra bērna neaizskaramību, ja neprot ,lai mācās vai iet bekot, lai tad nāk tie ,kas prot.
  No skolas puses tā ir nevēlēšanās veikt savu darbu. Tā ir masveida parādība ,tā ir bērnu kropļošana. Mēs palaižam bērnus uz skola , bet tie nokļūst spīdzinātavā.

 35. KĀPĒC RAKSTA AUTORS APSAUKĀJAS??? KURŠ VIŅAM ATĻĀVIS MEITENES TĒVU NOSAUKT PAR “SIKSNAS VARONI”??? VAI RAKSTA AUTORS NEAIZSTĀVĒTU SAVU BĒRNU PRET VARMĀKU??? KĀ TĒVS PRATA, TĀ VIŅŠ AIZSTĀVĒJA SAVU MEITU UN TAS ARĪ VISS!?! NU LAIKAM VISI GATAVOJAS AIZSTĀVĒT VARMĀKU UN VĒL VAIRĀK – DEGRADĒT JAU TĀ IZKROPĻOTO SKOLĒNU AUDZINĀŠANAS VIDI AR VISUS GADUS KULTIVĒTO VISATĻAUTĪBU!??? APSTIPRINĀJĀS MANA PĀRLIECĪBA, KA PAR MEITENES BĒRNU NAV BRIESMĪGĀKA CILVĒKA SKOLĀ!!! ŠIS GADĪJUMS JAU NAV VIENĪGAIS UN ŠĪ SKOLĀ NAV VIENĪGĀ, KUR NOTIEK OTRAS MEITENES GRŪŠANA, SAUKĀŠANA, PIEKAUŠANA!?? PIE MUMS ARĪ 90 – TO GADU BEIGĀS TRĪS MEITENES REGULĀRI SITA VIENU, JO TĀ MĀCĪJĀS LABĀK PAR VIŅĀM UN MAMMA TO AUDZINĀJA VIENA… SITĒJAS BIJA NO SITUĒTĀM ĢIMENĒM!!! KAS BŪTU BIJIS PAT TRACI REPUBLIKAS MĒROGĀ!!? ŠINĪ GADĪJUMĀ TĒVAM VAJADZĒJA RĪKOTIES PAVISAM CITĀDI UN PRETĪGĀ SANTA BŪTU IZMĀCĪTA VISAM MŪŽAM…DRAUDZENĒM ARĪ GALVĀ NEBŪTU DOMA SADARBOTIES AR SANTU…UN TURPINĀT IEVAS TERORIZĒŠANU FIZISKI…

  • Raksta autors ir”pildspalvas varonis”.

   • Viss nāk no ģimenes un jau 1.klasē pēc bērna var raksturot ģimeni. Ja ģimenē bērnam tiks mācīts, ka visam ir savas robežas – ko drīkst, un, ko nedrīst darīt, tad tādu sāru nebūs.

    • nau tā SĀRA kāda policista meita tikai ,tūlīt sāks galināt ,kā jēkbpilī policista dēls nogalināja 18 gadīgo VIKTORIJU

     • vispār taisnība, jāpapēta, kas ir tā Sāras ģimene.Varbūt kas interesants atklāsies…

Draugiem Facebook Twitter Google+