×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
28. augusts, 2013
Drukāt

Siksnis atstās “Nordea” banku; Latvijas filiāli vadīs Jānis Buks

LETALETA

No 1.oktobra “Nordea” bankas Latvijas filiāles vadītājs un Biznesa attīstības vadītājs Baltijas reģionā un Polijā Valdis Siksnis pārtrauks darbu “Nordea”.

 

Turpmāk “Nordea” bankas Latvijas filiāles vadību pilnībā pārņem līdzšinējais “Nordea” bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks. Lēmums par “Nordea” bankas Latvijas filiāles vadības pilnīgu pārņemšanu Buka rokās tiek saskaņots Finanšu un kapitāla tirgus komisijā, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Nordea” bankā.

Siksnis nolēmis pievērsties privātam biznesam.

Siksnim ir 19 gadu darba pieredze banku sektorā. 2003.gadā viņš kļuva par “Nordea” Latvijas filiāles vadītāju, 2011.gadā pārņemot arī “Nordea” attīstības vadību, klientu segmentu stratēģiju izstrādi un mārketinga komunikāciju Baltijas valstīs un Polijā, saglabājot “Nordea” Latvijas filiāles vadītāja amatu.

“”Nordea” esmu aizvadījis daudzus profesionāli izaicinošus un emocionāli bagātus darba gadus. Esmu piedalījies uzņēmuma attīstībā jau no pašiem pirmsākumiem, tādēļ man ir īpašs gandarījums redzēt, kā no maza tirgus spēlētāja “Nordea” izaugusi par vienu no Latvijas finanšu sektora līderiem,” paziņojumā medijiem raksta Siksnis.

Viņš pauž prieku, ka “Nordea” vadība Latvijā tiek nodota ne tikai izcilam profesionālim, bet arī viņa labam draugam. “Novēlu Jānim un visiem “Nordea” cilvēkiem izcilus sasniegumus un veiksmi arī turpmākajā darbā. Vēlos pateikties ikvienam kolēģim, klientam un sadarbības partnerim par profesionalitāti un iedvesmu līdzšinējā ikdienas darbā. Man ir bijis patiesi liels gods sadarboties. Pats esmu izšķīries pārbaudīt savu spēkus privātā biznesā,” norāda Siksnis.

Savukārt Buks uzsver, ka viena no “Nordea” pamata vērtībām ir cilvēki. “Šo gadu laikā, strādājot plecu pie pleca, Valdis ir bijis lielisks piemērs, kā uz rezultātiem un biznesu orientētu uzņēmuma darbību veiksmīgi apvienot ar atvērtām un draudzīgām cilvēku attiecībām. To novērtējuši gan bankas darbinieki, gan sadarbības partneri un klienti,” atzīmē Buks.

Saskaņā ar Latvijas Komercbanku asociācijas apkopoto informāciju gada pirmā ceturkšņa beigās “Nordea” bankas Latvijas filiāle pēc aktīviem bija ceturtā lielākā banka Latvijā.

“Nordea” banka darbojas Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, kā arī atvērusi filiāles citās valstīs. Banka strādā arī Polijā, taču jūnijā “Nordea” paziņoja, ka nolēmusi pārtraukt darbību Polijā, pārdodot tās banku pakalpojumu, dzīvības apdrošināšanas un finansēšanas biznesus bankai “PKO Bank Polski”, tādējādi cenšoties restrukturizēt savu struktūru rentabilitātes mērķu sasniegšanai. “Nordea” norādīja, ka lēmums pārdot Polijas biznesu skaidrojams ar bargākiem noteikumiem, tostarp nepieciešamību 25% vietējās struktūrvienības akciju kotēt fondu biržā.

“Nordea” akcijas tiek kotētas “NASDAQ OMX” biržā Stokholmā, Helsinkos un Kopenhāgenā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+