×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. marts, 2014
Drukāt

Šileika ar holandiešu vagām tiek galā vislabāk

MX14-sileika

Nīderlandes čempionāta otrajā posmā Millā trase bija īstā holandiešu stilā –smilšaina, ar dziļām špūrēm kā kartupeļu vagām, turklāt sacensībās to visu papildināja pavasara lietutiņš. Jau treniņos un kvalifikācijas sacīkstēs netrūka kritienu un dažādu savainojumu. MX2 klasē krita arī Roberts Justs un finālbraucienos palika skatītāja vietā. Viņa brālis Augusts Justs MX1 klasē izstājās abos braucienos, bet pie ieskaites punktiem un 16. vietas divu braucienu summā tika Toms Macuks. Vislabāk no latviešiem brauca Tomass Šileika (attēlā) kurš 125 kub.cm klasē treniņbraucienos uzrādīja piekto labāko apļa laiku un šādu pat vietu izcīnīja divu braucienu summā, braucienos finišējot astotais un ceturtais.

Beļģijas čempionāta otrajā posmā ekipāžām Vahtebēkā dubultuzvara pasaules čempioniem Benam Adriansenam un Benam van den Bogārtam; baušķenieks Elvijs Mucenieks Jana Hendriksa motociklā finišu abos braucienos sasniedza otrais. Starptautiskās sacensībās Ārendonkā (Beļģija) Vairis Aleksejevs MX1 klasē izcīnīja 17.vietu.

Šīs nedēļas nogalē Brazīlijā notiks pasaules čempionāta trešais posms, kurā plāno startēt gan Matīss Karro, gan brāļi Justi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+