Latvijā
Novados

Silenes robežkontroles punktā Lietuvas pilsonim konfiscēta viltota apdrošināšanas polise0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Zane Bitere

Valsts robežsardzes (VR) amatpersonas svētdien, 24. martā, uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 30 likumpārkāpējus, tā portālu “La.lv” informēja VR Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Jolanta Babiško.

Uz ārējām robežām konstatēti 17 robežpārkāpēji, tajā skaitā Konstatēts 1 Lietuvas pilsonis ar viltotiem dokumentiem. Silenes robežkontroles punktā konstatēts 1 ar kravas automašīnu un piekabi Latvijā ieceļojošs Lietuvas pilsonis, kurš uzrādīja viltotu Lietuvas Starptautiskās transportlīdzekļa apdrošināšanas polisi. Viltotais dokuments tika izņemts.

Ieceļošana Latvijā liegta 6 ārzemniekiem. Grebņevas un Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 1 Krievijas pilsonim un 1 Lielbritānijas 1951. gada konvencijas ceļošanas dokumenta turētājam, jo ārzemniekam nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Savukārt Pāternieku robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 4 Ukrainas pilsoņiem, jo ārzemnieks nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi un apstākļus un ārzemniekam nebija pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti 1 ārzemniekam. Pāternieku robežkontroles punktā konstatēts 1 Baltkrievijas pilsonis, kurš bija pārkāpis uzturēšanās nosacījumus (pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks) Šengenas zonas valstīs. Persona saukta pie administratīvās atbildības.

Saistītie raksti

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 6 personām – 5 Lietuvas un 1 Igaunijas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 7 personas – 4 Krievijas, 2 Latvijas un 1 Lietuvas pilsoni.

LA.lv