×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
27. marts, 2018
Drukāt

Silenieks: būt koalīcijā ar “Saskaņu” vai sadarboties – divas dažādas lietas (12)

Ekrānuzņēmums no RigaTV24Ekrānuzņēmums no RigaTV24

“Ir jānošķir divas lietas, par kurām ļoti spekulē publiskajā telpā – būt koalīcijā ar “Saskaņu” un sadarboties ar “Saskaņu”. Tās ir divas pilnīgi dažādas lietas,” Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs, Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Viesturs Silenieks apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, diskutējot par iespējamiem Saeimas vēlēšanu rezultātiem un nākošās valdības sastāvu.

Silenieks uzsvēra, ka ar “Saskaņu” ir un būs jāsadarbojas, jo partijai ir nopietna loma, piemēram, Rīgas pašvaldībā. “Piemēram, no Aizsardzības ministrijas viedokļa – mēs gribam, lai katrā Latvijas skolā būtu Jaunsardze. Arī Rīgā. Kā tu to vari izdarīt, nerunājot ar Rīgas skolām un Rīgas pašvaldību? Nekā! Rīgas skolas pieder Rīgas pašvaldībai,” sacīja Silenieks. Kā vēl vienu scenāriju viņš minēja situāciju, ja Aizsardzības ministrijai vajadzētu vienu hektāru zemes vairāk pie kaut kāda esošā objekta Rīgā: “Kā to var dabūt? Nesadarbojoties un bloķējot pašvaldību? Bet tev taču to zemi vajag!”

Silenieks norādīja, ka ikdienā nesadarboties ar “Saskaņu” nav iespējams, jo pašvaldības atbild par visām saimnieciska rakstura lietām. “Tie ir ikdienas stāsti! Skolas, slimnīcas, ielas, ceļi, infrastruktūra… Par jebkuru saimniecisku jautājumu ir jārunā un jānonāk pie kopīga lēmuma. Bet tā taču ir sadarbība!” raidījumā pauda Silenieks.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Sadarboties? sastādīt atkal Sibīrijas sarakstus?
  Sadarboties? paslēpt čekas aģentus?
  Sadarboties? ja pieņem Lemberga, ka NATO ir lielākais ļaunums, tad jau var…

 2. baigā lupata. lemberga seštaks

 3. Sarkanais brīvostas zemnieks varēja mums neklāstīt sen zināmo ZZS kursu komunista Brigmaņa vadībā.
  Būtu labāk sēdējis uz sava velosipēda un turpinājis stāstīt, cik nevainīgi un droši ir ar riteni braukt pie sarkanās gaismas.

 4. Vis būs atkarīgs no Saeimas vēlēšanu rezultāta.Ja neviena puse nespēs iegūt stabilu vairākumu un izveidot stabilu valdību ,koalīcija jāveido vien būs. Piemērs taču ir Vācija ,Merkele nebūt nevēlējās koalīciju ar sociāldemokrātiem un sociāldemokrāti arī ar Merkeles pārstāvēto partiju ,taču deputātu skaits parlamentā spieda šādu koalīciju izveidot. Pie mums Saskaņa ja arī uzvarēs vēlēšanās nez vai 51deputātu vietu iegūs ,ZZS arī nez vai iegūs 51 vietu ,tātad jāveido koalīcija ,taču ja Bordāna demokrāti neies kopā ar ZZS ,tad ltad ZZs valdību izveidot nespēs un jāvienojas vien būs ar Saskaņu.

 5. Dzirdēju šo TV 24 pārraidi. Briesmīgi klausīties šo tipiņu, visus bezkaunīgā veidā aprunā. Kauns klausīties.

 6. Jautājums Sileniekam: Ko nozīmē “sadarboties”? Dod konkrētus piemērus.

 7. Dīvaina loģika šim indivīdam.
  Ja Krievija izdomātu, ka ar kiberkaru ir par maz un iesūtīs zaļos cilvēciņus, AM aizsardzībai būs vajadzīgs tas viens hektārs zemes, vai tad jāapspriežas ar naidīgas valsts interešu aizstāvjiem RD? To platību AM pārņem savām vajadzībām,
  – par zemessargiem. Vai šie pašiem kremļa pakalpiņiem jālūdzas, lai viņi ļauj ieviest šīs programmas. IZM izdod rīkojumu un viss.
  Citiem vārdiem, ar naivulīšiem domātu argumentāciju jau tagad nogludina ceļu uz sadarbību ar Saskaņu. Drusku paspēlējas ar terminiem un viss.

 8. Silenieks~ Jūda!!!

 9. tas frukts sadarbosies ar visiem,ka tik pie varas.T;ads nodos Dzimteni,ja vajadzē aizsūtīs uz sibiriju vai buhenvaldi,ka tik maksā

 10. Atmini manu mīklu! Zaļš un glums. Kas tas ir?

Draugiem Facebook Twitter Google+