×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
6. aprīlis, 2013
Drukāt

Silenieks: LZP ir jāpārņem vara

Foto-LETAFoto-LETA

Lai panāktu, ka visā Latvijā ir zaļi domājošie, Latvijas Zaļajai partijai (LZP) ir vienkārši jāpārņem vara, kā arī jāizglīto cilvēki, lai viņi paši “sazaļo”, 6.aprīlī LZP 24.kongresā sacīja partijas līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks (attēlā).

Viņš norādīja, ka ir jāstrādā ar svešu iekarotāju metodēm, vienkārši pārņemot varu, taču tas ir jādara civilizēti. “Ir tikai viens ceļš – vai tas ir dabīgs, vai nekāds. Zaļā domāšana ir dzīvošana pēc dabas likumiem,” skaidroja Silenieks.

LZP līdzpriekšsēdētājs norādīja, ka “viņi tiks izbradāti un izšķīdīs kā pīļu mēsli pie Bioloģijas fakultātes”. Viņš gan precīzi nenorādīja, vai runā par pie varas esošajiem. Kā negatīvus faktorus politiķis minēja to, ka piektā daļa Latvijas zemes pieder ārzemniekiem, savukārt sabiedrība ir tik saplosīta, ka neviena integrācijas programma nevar palīdzēt.

Viņš arī kritizēja to, ka Reformu partija vēloties nodot privatizācijai ostas – tiekot atbalstīta ideja, ka tās dot vietējiem ir noziegums, bet atdot ārzemniekiem ir pareiza rīcība. “Atdosim citiem, bet par lētāku cenu,” neapmierinātību par šādu pieeju pauda Silenieks.

Politiķis nāca ar ideju, ka Latvijas baņķieriem vajadzēja ar plakātiem stāvēt Kiprā un pārvilināt Krievijas iedzīvotāju naudu uz mūsu bankām. Lai gan bankas jau arī vairs nepieder vietējiem cilvēkiem, secinājis LZP līdzpriekšsēdētājs. Tāpat viņš satraucas par attieksmi pret vietējiem uzņēmējiem – daļa ir nodēvēti par oligarhiem, bet citiem bizness cieš birokrātisko procedūru dēļ.

Kā ziņots, LZP šodien kongresā plāno ievēlēt valdes priekšsēdētāju un divus valdes locekļus. Sanāksme tiks veltīta arī gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+