×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
9. janvāris, 2015
Drukāt

Ko iesākt, ja siltumnīcā sūcas ūdens

Foto - LETAFoto - LETA

“Ko darīt, ja siltumnīcā caur stiklu savienojuma vietām sūcas ūdens? Varbūt šīs vietas var ar kaut ko aizķepēt?” LEONĪDS LASMANIS JŪRMALĀ

Jā, var! “Penosil” šādiem nolūkiem piedāvā līdzekli Greenhouse. Tas ir neitrāls silikons, kas speciāli paredzēts siltumnīcu un ziemas dārzu stiklošanai, arī logu un durvju blīvēšanai. Proti, šim hermētiķim pievienotas piedevas, kas novērš pelējuma rašanos, aļģu parādīšanos, tāpēc parasti to izmanto, jau siltumnīcas ierīkojot, kā arī montējot polikarbonāta plāksnes. Pēcāk der visu veidu remontiem, tikai šuvju vietas vispirms kārtīgi jāiztīra. Saķeres amplitūda – stikls, metāls, koks, keramika, plastmasa, daudzas krāsas.

Šo silikonu piedāvā tradicionālajās tūbiņas, izspiež ar ierasto pistoli, 1–2 mm kārtiņa sacietē 24 stundās. Vienīgais nosacījums – gaisa temperatūrai jābūt vismaz +5 °C, un tas nozīmē, ka saimniekam pasākums jāatliek līdz pavasarim, kad saulīte atkal sāks smaidīgi sildīt.

– Toties silikonu var nopirkt jau laikus, – Rīgā, Priedaines ielas “K-Rauta” lielveikalā, iesaka pircēju konsultants Kaspars Štokmanis. – Greenhause 310 ml iepakojumā maksā vien 3,70 eiro!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+