×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
26. marts, 2012
Drukāt

Siliņa: “Brīvie demokrāti” par partijas izveidi lems pirms Saeimas vēlēšanām

silina_elina

Biedrība “Brīvie demokrāti”, ko pagājušajā nedēļā nodibināja neatkarīgo deputātu grupa, kas pēc ārkārtas Saeimas vēlēšanām uzreiz atšķēlās no Zatlera Reformu partijas un šobrīd strādā Klāva Olšteina vadībā, darbosies kā biedrība un par pārtapšanu partijā varētu lemt vien pirms nākamajām Saeimas vēlēšanām 2014.gadā, pirmdien LTV raidījumam “Labrīt, Latvija!” sacīja biedrības valdes priekšsēdētāja Elīna Siliņa.

“Patlaban noteikti paliksim biedrības statusā, skatīsim kā mēs augsim,” sacīja Siliņa, noraidot iespēju, ka biedrība varētu tuvākajā laikā pārtapt partijā.

“Šādu plānu (pārtapt partijā) nav. Biedrība ir izveidota, lai mēs varētu produktīvāk strādāt tagad,” uzsvēra Saeimas deputāte.

Viņa sacīja, ka biedrīb par savu galveno mērķi noteikusi Latvijas ekonomikas restartēšanu un nodarbinātības veicināšanu.

Šobrīd biedrību veido seši neatkarīgie deputāti, taču pēc Siliņas teiktā, viņiem ir daudz līdzīgi domājošo un atbalstītāju, deputātu palīgi un arī citi cilvēki, kas mēģina palīdzēt.

“Es domāju, ka mēs lēnā garā noteikti pulcināsim arvien vairāk atbalstītājus,” sacīja Siliņa.

Viņa arī sacīja, ka visi biedrības biedri apņēmušies segt izmaksas, kas radušās veidojot “Brīvos demokrātus” – logo izveido, videoklipu uzņemšanu un citas. Nākotnē gan biedrība cer, ka tās finanses papildinās arī citi atbalstītāji.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka “Brīvos demokrātus” bez valdes priekšsēdētājas Siliņas veido pašreizējie Saeimas deputāti Jānis Upenieks, Jānis Junkurs, Klāvs Olšteins, Gunārs Rusiņš un Viktors Valainis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+