pallacanestroreggiana.it

Siliņam 12 punkti un svarīgs tālmetiens, “Reggio Emilia” panāk septīto spēli 0

Itālijas basketbola čempionāta pusfināla sērijas sestajā spēlē “Reggio Emilia” ar 82:78 pārspēja Venēcijas “Umana Reyer” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 3-3. Septītā izšķirošā spēle notiks Venēcijā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 170

Labu spēli uzvarētāju rindās aizvadīja Latvijas valstsvienības kandidātu sarakstā iekļautais Ojārs Siliņš. Pirmajā ceturtdaļā viņš ar precīzu tālmetienu labi iekļāvās spēlēs, bet 21 sekundi pirms mača beigām vēl viens viņa precīzs trejacis pielika šķietamu punktu šai spēlei. Tiesa, pēc zaudēta groza un kļūdas Venēcijas komanda pietuvojās līdz 80:78, tomēr izšķirošajā brīdī divus soda metienus trāpīja 20 punktus guvušais Činčarīni. Lieliska spēle ar 22 punktiem “Reggio Emilia” sastāvā arī lietuvietim Rimam Kaukēnam.

Ojārs Siliņš laukumā pavadīja 30 minūtes, guva 12 punktus (2p. 5/3, 3p. 5/2), izcīnīja četras atlēkušās bumbas, pa divām reizēm rezultatīvi piespēlēja un pārtvēra bumbu, kā arī nopelnīja ceturto labāko lietderības koeficientu komandā.

Arī otrajā pusfināla sērijā starp Milānas “EA7 Milano” un Sasāri “Dinamo” komandām būs nepieciešama septītā spēle.