×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
23. februāris, 2015
Drukāt

Siliņš atgriezies Pensionāru federācijas vadītāja amatā (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Andris Siliņš

Saeimas deputāts Andris Siliņš (ZZS) atgriezies Latvijas Pensionāru federācijas vadītāja amatā.

Kā pastāstīja Siliņš, federācija no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) saņēmusi vēstuli, kurā jautāts vai viņš, atrodoties vadītāja amatā, saņēmis algu. Organizācija atbildējusi noliedzoši un no biroja vairs atbildi nav saņēmusi.

Federācijas vadītājs norādīja, ka “organizācija nesen vēl nespēja nomaksāt telefona rēķinus, kur nu vēl algu”.

Savukārt pats Siliņš no KNAB nekādu informāciju nav saņēmis, un viņam nav zināms, kad birojs beigs izmeklēšanu saistībā ar viņa priekšlikumu, kuru atbalstīja arī Saeima, piešķirt federācijas darbības nodrošināšanai 15 000 eiro.

Siliņš amatā atgriezies 16.februārī, saņemot federācijas biedru akceptu.

Jau ziņots, ka Siliņš pagājušā gada 23.decembrī nolēma pārtraukt darbu federācijā, līdz (KNAB) pabeigs izmeklēšanu par viņa priekšlikumu piešķirt organizācijai 15 000 eiro.

LETA jau ziņoja, ka KNAB sācis pārbaudi par Siliņa iespējamo interešu konfliktu un izvērtēs viņa rīcības atbilstību likumā “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” noteiktajam saistībā ar Siliņa priekšlikumu piešķirt federācijas darbības nodrošināšanai 15 000 eiro.

Saeima pagājušajā nedēļā atbalstīja minēto līdzekļu piešķiršanu, to iepriekš atbalstīja arī valdība.
Šāda situācija izpelnījās vairāku deputātu kritiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Pagaidām tiešām JĒGAS NO SILIŅA DARBA NEKĀDAS! Jau kuro reizi jautāju par pensionāru avīzes iegādes iespējām ārpus Rīgas, ATBILDE NAV vēl šodien??? Par pensiju indeksāciju divas reizes gadā arī klusums… KĀPĒC pensijas tiek aprēķinātas pilnīgi otras puses ? Aprēķīnu pamatā JĀBŪT nostrādātajiem DARBA GADIEM, nevis gadus izmanto kā piemaksu pie pensijas un tad vēl izmet MISKASTĒ nostrādātos līdz 1996. gadam!? Mājās NEGULĒJU!? KĀ DRĪKST IZMEST 34 diendienā nostrādatos darba gadus??? Tas IR cilvēka MŪŽS nevis kā citādi! KUR TE LOĢIKA?????? Verzes kundze arī klusēja kā partizānis, jo arī viņas vadības laikā AIBILDES neesmu saņēmusi??? DOMĀJU, ka neesmu VIENĪGĀ jautātāja. Kur radās TĀS DAŽU LATU PENSIJAS, ja cilvēks strādājis??? ATBILŽU NAV?!

  2. Knapi ar vienu kāju silē, jau gramstās pa nodokļu maksātāju kabatām.

  3. piesedz pensiju fonda izzadzējus un kūda uz naudas pārdalīšanu no godīgajiem

  4. KO ŠĪ t.s. ORGANIZĀCIJA VISPĀR DARA??? NEKAS NAV MAINĪJIES, ARĪ ,,APČAKARĒTIE” PENSIONĀRI…LAIKAM APMIRUŠI…ATDODIET NOZAGTĀS VECUMDIENAS !!!
    ATDODIET PENSIONĀRIEM ATŅEMTOS MILJARDUS NO SOCIĀLĀ FONDA…NEVIS TOS ŠĶŪRĒJIET KĀDAI BANKAI VAI,, LABDABĪGIEM” AIZDEVĒJIEM’…VĒL MIRDAMS LĀDĒŠU JŪS UN ZAGLI – VALSTI…NE TĒVZEMI – LATVIJU…

  5. Nabaga pensionāri! Jāizsaka nožēla ka šis mutes bajārs atkal varēs zīmēties visās iespējamās vietās! Jēgas nekādas!

Draugiem Facebook Twitter Google+