Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. oktobris, 2014
Drukāt

Siliņš pēc iekļūšanas Saeimā turpinās vadīt Latvijas Pensionāru federāciju (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc provizoriskiem datiem jaunajā Saeimā ievēlētais Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) vadītājs Andris Siliņš turpinās vadīt organizāciju paralēli darbam parlamentā.

Siliņš aģentūrai LETA sacīja, ka negrasās pamest federācijas vadītāja amatu, jo viņam ir jāatstrādā pensionāru dotā uzticība. Tomēr, lai darbs federācijā veiksmīgi ritētu arī tad, kad Siliņš nevarēs būt klāt, lielākas pilnvaras plānotas organizācijas valdes locekļiem.

Siliņš sacīja, ka Saeimā noteikti vēlētos strādāt Sociālo un darba lietu komisijā un pietiekami spēcīgs justos arī komisijās, kas atbild par tautsaimniecību un izglītību.

Pirmie jautājumi, kuriem Siliņš gribētu pievērsties kā Saeimas deputāts, ir saistīti ar pensiju sistēmu. Piemēram, viņš gribētu panākt izmaiņas pensiju indeksācijas kārtībā, tostarp paredzēt dāsnākus indeksācijas koeficientus cilvēkiem ar lielāku darba stāžu.

Siliņš Saeimā kandidēja pirmo reizi kā trešais Zaļo un zemnieku savienības sarakstā Vidzemē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Un kā tad ar interešu konfliktu?

  2. …negrasās pamest federācijas vadītāja amatu, jo viņam ir jāatstrādā pensionāru dotā uzticība.
    Nekad viņš to nav augstu vērtējis – NAUDA, KARJERA -GALVENAIS!!!

  3. Sejā viss rakstīts – prasts funkcionārs!!!

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+