×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
1. septembris, 2017
Drukāt

Siliņš Stambulā: Peiners atzīst, ka pietrūka Rīgas skatītāju enerģija (1)

foto - Edijs Pālens/LETAfoto - Edijs Pālens/LETA

Latvijas un Serbijas izlašu spēli Stambulā noraudzījās 992 skatītāji, no kuriem lielākā daļa bija mūsu komandas līdzjutēji.

“Pārbaudes spēlēs Rīgā pieradām pie pilnām tribīnēm, kas mūs dzina uz priekšu. Šeit bija citi apstākli un brīžiem nenospēlējām ar tik lielu enerģiju. Paldies tiem līdzjutējiem, kuri šeit atbraukuši. Viņu atbalstu jutām, tomēr te bija citādi apstākļi. Pašiem, bez palīdzības no malas vajag turēt augstāku spēles tempu. Enerģija un spēks nākamajai spēlei pietiks,” par savām sajūtām žurnālistiem stāstīja Žanis Peiners.

Viņam teicami izdevās iesaistīties spēlē no rezervistu soliņā, 12 minūtēs sakrājot deviņus punktus.
“Galveno zaudējuma iemeslus jau mēs redzam statistikā – atlēkušās bumbas pie mūsu groza un otrās iespējas punkti. Laikam jau serbi bija mazliet labāki,” atzina Peiners.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Taisnoties ,protams ,var . Bet nebija komandas ,nebija organizatoriskas ass ,aukstasinīgi “nestrādāja galvas”. Žēl ,bet serbi momentāli “uzšķērda” komplektācijas trūkumus. Mums nebija un nav smagā centra ,sastāvs ir ļoti viegls .Mūsējos “saplosīja” tukšums zem groza ,Meiers bija absolūta nulle ,nolikts peramā zēna vietā ,otrs moments – nespēja fiziski pārliecinoši segt Bogdanoviču,katrs pret viņu izskatījās pa lēnu un vieglu ,trešais – pilnīgi izkrita “veči” – Blūms ,Janičenoks ,nesaprotami bija nozudis Timma.Skrēja jau visi tikai “uz dullo” un trenerim nebija zāļu !

Draugiem Facebook Twitter Google+