Sports
Basketbols

Siliņš un “Reggio Emilia” spēlēs Itālijas finālā 0

pallacanestroreggiana.it

Latvijas basketbola valstsvienības kandidāts Ojārs Siliņš ar astoņiem gūtiem punktiem palīdzēja “Reggio Emilia” komandai Itālijas čempionāta pusfināla izšķirošajā septītajā spēlē ar 85:80 pārspēt “Avellino”.

Siliņš laukumā bija 23 minūtes un viņa pienākumos, kā lielākajā daļā sezonas spēļu, bija pretinieku līderu neitralizācija aizsardzībā.
“Reggio Emilia” pretinieki finālā būs Itālijas bagātākais klubs “Emporio Armani” no Milānas. Siliņa pārstāvētā komanda finālā spēlēja arī pērn, kur septiņu maču sērijā piekāpās Sasāri.

Sezonas laikā “Reggio Emilia” sastāvā spēkus izmēģināja arī Artūrs Strautiņš, kurš lielākoties spēlēja kluba U-20 komandā, ar kuru izcīnīja Itālijas vicečempiona titulu un tika iekļauts turnīra simboliskajā izlasē.

Saistītie raksti

Ar “Avellino” komandu līgums bija Jānim Blūmam, kurš pleca traumas dēļ izlaida lielāko sezonas daļu. Pastāvēja iespēja, ka Blūms varētu laukumā atgriezties arī klubu sezonā, tomēr tā nepiepildījās un Latvijas izlases aizsargs maija izskaņā ir skatītājs LBL čempionāta fināla spēlēs.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS
ITĀLIJA.
Pusfināls. “Reggio Emilia” – “Avellino” 85:80 (4-3), Ojārs Siliņš (23 min) 8+2AB.
RUMĀNIJA. Fināls. “Targu Mures” – “Oradea” 79:70 (2-2), Mareks Jurevičus spēlei nebija pieteikts.

LA.lv