×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
23. decembris, 2014
Drukāt

Siliņš uz KNAB pārbaudes laiku atkāpies no amata Pensionāru federācijā (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) valdes priekšsēdētājs Andris Siliņš.

Saeimas deputāts Andris Siliņš (ZZS) Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sāktās pārbaudes dēļ par iespējamu interešu konfliktu pametis Latvijas Pensionāru federācijas vadītāja amatu.

“No masu medijiem esmu saņēmis informāciju, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs uzsācis pārbaudi par iespējamu interešu konfliktu sakarā ar to, ka Saeima 2015. gada valsts budžetā ir piešķīrusi finansējumu 15 000 eiro Latvijas Pensionāru federācijas darbības nodrošināšanai,” aģentūrai BNS pavēstīja Siliņš.

Viņš norādīja, ka pārtrauc darbību federācijas priekšsēdētāja amatā līdz pārbaudes beigām.

KNAB pārstāve Laura Dūša aģentūrai BNS pastāstīja, ka birojs pārbauda, vai Siliņa rīcībā nav saskatāms interešu konflikts. Tiks pieprasīta informācija gan no Siliņa, gan Pensionāru federācijas. Iespējamo pārbaudes ilgumu KNAB nekomentē.

Jau vēstīts, ka Saeima 17. decembrī bez debatēm atbalstīja priekšlikumu par 15 000 eiro piešķiršanu Siliņa vadītajai Latvijas Pensionāru federācijai no nākamā gada valsts budžeta. Finansējums tiks tērēts Pensionāru federācijas darbības nodrošināšanai.

Siliņš aģentūrai BNS teica, ka no piešķirtās naudas tiks samaksāta telpu īre, par mēbelēm, printeriem, datoriem, tālruni, tiks organizēti pasākumi ārpus Rīgas, kā arī izdota Pensionāru federācijas avīze. “Šogad ir drusku vairāk, bet nav sasniegts vēl pirmskrīzes laiks. Es domāju, ka finansējums pašreiz ir optimāls, jo mums ir parādījušies citi finansēšanas avoti – sadarbības līgumi ar “Grindex”, “Latvijas aptieku” un Eiropas Parlamentu,” komentējot finansējuma apmēru, sacīja Siliņš.

Viņš atzina, ka ļoti daudz pensionāru vēršas federācijā, lai meklētu juridisku palīdzību, tādēļ būtu jāalgo arī kāds speciālists.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Par to var smieties! Atbildēt

  Ka valsts pati maksa par so “prieku”

 2. Skiet nekas cits ka profesionals nemieru kuditajs..agitators. Tadu gan ir jaizmekle, un ne tikai knabim vien.

 3. Patiess un bez grēkiem kā visi ORA!Un liegsies kā īsts partizānis!

 4. Saeimas deputāts Andris Siliņš (ZZS) Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sāktās pārbaudes par iespējamu interešu konfliktu dēļ pametis Latvijas Pensionāru federācijas vadītāja amatu.
  Tiks pieprasīta informācija gan no Siliņa, gan no Pensionāru federācijas.

 5. Nu, šitam .. jau sen bija laiks nozust no skatuves!!! Tāds pašlabuma meklētājs un funkcionārs vien ir!!!

 6. Kad atdosiet 2011.gada pensioneetajiem 30 nozagtos procentus!?

 7. sen jau tur nav kartibas absoluti neticu tam cilvekam

Draugiem Facebook Twitter Google+