Silovam jauns Latvijas rekords ātrslidošanā 500 metru distancē 0

Latvijas sportists Haralds Silovs sestdien izcīnīja 25.vietu Kalgari notiekošajā pasaules sprinta čempionātā, uzstādot jaunu Latvijas rekordu.

Silovs finišēja pēc 35,56 sekundēm.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Silova iepriekšējais Latvijas rekords bija 36,76 sekundes, kas tika sasniegts pagājušā gada janvārī.

Latvietis, startējot 34 sportistu konkurencē, no uzvarētāja Lī Kjukjuka no Dienvidkorejas atpalika par 1,23 sekundēm.

Tāpat Silovs startēja 1000 metru distancē, kurā pirms nedēļas sasniedza jaunu Latvijas rekordu (minūte un 7,83 sekundes), izcīnot augsto astoto vietu.

SIlova laiks šoreiz bija minūte un 8,31 sekunde, bet uzvaru izcīnīja amerikānis Šani Deiviss, kurš Silovu apsteidza par 1,06 sekundēm.

Šajā distancē sacentās 34 sportisti.

Svētdien sportisti aizvadīs vēl pa vienam sacīkstēm 500 un 1000 metru distancēs.

Kā ziņots, janvāra sākumā Silovs izcīnīja sesto vietu Eiropas čempionātā ātrslidošanas daudzcīņā.

Tāpat Silovs kvalificējās pasaules daudzcīņas čempionātam, kurā piedalīsies 14 labākie Eiropas sportisti. Sacensības notiks februāra beigās Maskavā.