Silovam otrs Latvijas rekords vienās brīvdienās 0

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien Kalgari vēlreiz laboja sev piederošo Latvijas rekordu 500 metru distancē.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Kas notiek ar mūsu bērniem? Kādēļ viņi aug tik nežēlīgi?” 1.klases skolnieka mamma pauž sašutumu par bērnu rīcību

Pasaules sprinta čempionātā Silovs finišēja pēc 35,55 sekundēm, par sekundes vienu simtdaļu labojot savu sestdien uzrādīto rezultātu. 33 sportistu konkurencē viņš ieņēma 27. vietu. No uzvarētāja japāņa Džidži Kato atpalika par 1,20 sekundēm.

Silovs svētdien startēja 1000 metru distancē, uzrādot rezultātu minūte un 7,98 sekundes, bet uzvarētājs Stefans Grothuiss no Nīderlandes bija par 1,02 sekundēm ātrāks. Šajā distancē sacentās 24 sportisti.

Četru distanču kopvērtējumā Silovs ieņēma 17.vietu 32 sportistu konkurencē, bet par uzvarētāju kļuva Grothuiss.

Kā ziņots, janvāra sākumā Silovs izcīnīja sesto vietu Eiropas čempionātā ātrslidošanas daudzcīņā.

Tāpat Silovs kvalificējās pasaules daudzcīņas čempionātam, kurā piedalīsies 14 labākie Eiropas sportisti. Sacensības notiks februāra beigās Maskavā.