Foto – Viesturs Serdāns

Silovs ātrs Norvēģijā 0

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien izcīnīja piekto vietu Norvēģijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas piektā posma 1500 metru distancē.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
ASV izsludina ārkārtas stāvokli pirms Saules aptumsuma – paredz cilvēku masu bojāeju 12

Sacensībās uzvaru izcīnīja krievs Deniss Juskovs, bet Silovs, finišējot pēc minūtes un 46,60 sekundēm, uzvarētājam zaudēja 1,53 sekundes.

Kopvērtējumā Silovs tika pie 50 punktiem, kas viņam šīs distances vērtējumā ar 103 punktiem ļāva pacelties uz 13.vietu.

Vēlāk svētdien viņam gaidāma dalība distancē ar masu startu.

Pasaules kausa pirmajā posmā Silovs nepiedalījās muguras traumas dēļ, sezonas otrajā posmā viņš izcīnīja otro vietu distancē ar masu startu, trešajā posmā izcēlās 1500 metru distancē, uzvarot B divīzijas sacensībās, bet ceturtajā etapā tika pie astotās vietas masu startā un desmitās vietas 1500 metros.

Šajā vasarā sportists uzsācis sadarbību ar “Stressless” komandu.

Silovs karjeru uzsāka kā šorttrekists, bet neilgi pirms Vankūveras Olimpiādes pievērsās arī ātrslidošanai un kļuva par pirmo sportistu, kurš vienās olimpiskajās spēlēs startējis abās disciplīnās.

Pēc tam viņš pilnībā pievērsās ātrslidošanai. Soču olimpiskās spēles sportistam gan nebija veiksmīgas, labāko sniegumu nodemonstrējot 1500 metru distancē, kurā viņš izcīnīja 14.vietu.