Sports
Ziemas sports

Silovs mērķē arī uz Pekinas olimpiādi0

FOTO: Romāns Kokšarovs/ F/64/Photo Agency

Par spīti iepriekš neskaidri paustiem plāniem, Latvijas vadošais ātrslidotājs Haralds Silovs apsver iespēju startēt 2022.gada Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Vēl pēc pērn notikušajām Phjončhanas olimpiskajām spēlēm Silovs, kuram pašlaik ir 32 gadi, par savu nākotni izteicās mīklaini, turklāt netika izslēgta iespēja, ka viņam tā bijusi pēdējā Olimpiāde karjerā.

Tomēr nu Silovs apliecinājis, ka plāno turpināt trenēties, kā arī apsver iespēju startēt arī Pekinā.

“Nākotnē turpināšu mērķēt uz medaļām. Galvenais ir neatlaidīgi strādāt – tad arī viss izdosies.

Pekinas olimpiskās spēles vēl ir diezgan tālu, taču skatos tajā virzienā. Tas vairāk uzskatāms kā process,

olimpiskajām spēlēm gatavojos gadu no gada un ne mirkli nedomāju atslābt. Tomēr tagad vairāk koncentrējos uz konkrēto sezonu, jo ir arī citas ambīcijas, piemēram, pasaules čempionāti un Pasaules kausi, kuros gribu sasniegt labus rezultātus. Pie mērķiem jāpiemin arī vēlme uzlabot kādu personīgo rekordu,” neslēpa Silovs.

Saistītie raksti

Savas karjeras laikā Silovs piedalījies trīs olimpiskajās spēlēs. Savukārt šosezon viņš pasaules čempionātā individuālajās disciplīnās guva devīto vietu masu startā, bet Eiropas čempionātā daudzcīņā viņam bija šī pati pozīcija.

“Gribējās, lai sezona būtu veiksmīgāka, taču vēl jau tā nav galā – vēl priekšā pāris sacensības. Devītā vieta jau nav slikta, bet noteikti varēju labāk. Sezona bija nedaudz smagāka, kā to biju gaidījis,” neslēpa latvietis. “Konkurence pēcolimpiskajā gadā ir ļoti sīva, klāt ir nākuši jauni un spēcīgi sportisti, turpretī reti kurš no ātrslidošanas ir aizgājis. Kā divi pēdējie starti šogad plānoti pasaules čempionāts daudzcīņā marta sākumā, kā arī nedēļu pēc tam Pasaules kausa fināls.”

LA.lv