Sports
Citi sporta veidi

Silovs un Golubeva – Rīgas labākie sportisti 2018.gadā0


Haralds Silovs.
Haralds Silovs.
Foto: SPUTNIK/SCNAPIX/LETA

Par 2018.gada Rīgas labāko sportistu atzīts ātrslidotājs Haralds Silovs, kamēr par sportisti – dambretiste Zoja Golubeva.

Silovs šogad izcīnīja ceturto vietu Phjončhanas olimpisko spēļu 1500 metru distancē un izcēlās ar labiem sasniegumiem arī Pasaules kausā un Eiropas čempionātā. Viņš ir starp pretendentiem arī uz Latvijas Gada balvu sportā.

Savukārt Golubeva šogad kļuvusi par Eiropas čempioni dambretē, kamēr cīņā par pasaules čempiones troni viņa piekāpās Polijas pārstāvei Natālijai Sadovskai.

Tikmēr par mūža ieguldījumu sportā tika sumināts ilggadējais Rīgas Volejbola skolas treneris, meistarkomandas “Aurora” dibinātājs un treneris Andris Vitauts Kļaviņš.

Par Rīgas labāko sporta spēļu komandu atzina sieviešu basketbola vienību “TTT Rīga”, savukārt par pilsētas labāko komandu individuālajos sporta veidos kļuva pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. Par šī gada galvaspilsētas labāko treneri tika atzīts “TTT Rīga” stūrmanis Mārtiņš Zībarts.

Nominācijā “Uzlecošā zvaigzne sportā” balvu ieguva skeletonists Krists Netlaus. Par gada notikumu šajā gadā atzina Maira Brieža Pasaules boksa supersērijas pusfināla cīņu pret Ukraini Oleksandru Usiku, ko rīkoja organizācija “Comosa AG”.

Saistītie raksti

Nominācijā “Sporto visi kopā” balvu pasniedza tā sporta pasākuma organizatoriem, kuriem izdevies sarīkot aktivitāti, kas iemantojusi lielu rīdzinieku atsaucību, un šajā gadā tās bija bezmaksas vingrošanas nodarbības “Sporto Rīga”, ko nodrošināja biedrība “Streetbasket”.

Konkursu “Rīgas sporta laureāts” organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, lai izvērtētu un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, trenerus, sporta pasākuma organizatorus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīves veida popularizēšanā un sporta aktivitāšu veicināšanā.

Pērn par Rīgas labākajiem sportistiem tika nosaukti tenisiste Aļona Ostapenko un bokseris Mairis Briedis.

LA.lv