×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. jūnijs, 2015
Drukāt

Siltais laiks nav būtiski palielinājis atpūtnieku skaitu Jūrmalā (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Lai arī sestdiena lutina ar vasarīgiem laikapstākļiem, atpūtnieku skaits Jūrmalā nav būtiski pieaudzis, noskaidroja aģentūra LETA.

Ar auto uz Jūrmalu šodien devies pat mazāks iedzīvotāju skaits nekā, piemēram, iepriekšējā nedēļas nogalē.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Jūrmalas Pašvaldības policijā, pie iebraukšanas Jūrmalā šodien ik pa laikam novēroti nelieli sastrēgumi, tomēr mašīnu esot daudz mazāk nekā bija pagājušās nedēļas sestdienā.

Arī ar vilcienu uz Jūrmalu šodien pasažieri devušies tikpat bieži kā citās saulainās brīvdienās, novēroja aģentūra LETA. Uz Jūrmalu iegādāto biļešu daudzums Centrālās stacijas kasēs šodien būtiski neesot pieaudzis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāpēc tas ir tik svarīgi mums? Tāpēc, ka mums ir vakars bez Jaunā viļņa? Jūrmala izputēs, dzelzceļš izputēs, jūrmalas pašvaldība izputēs? Bet iespējams ka publika devusies uz laukiem, uz ēzeriem, sēņot un ogot? Kad gāju skolā, mēs ar visu klasi no Jelgavas braucam ar kuģīti uz Majoriem, tur visu dienu nodauzījamies un vakarā tā patās uz mājām. Žēl ka to Lielupes kuģošanu šodien visu izārdījuši. Tas varētu turistus piesaistīt. Daudz kas cits ir bijis arī likvidēts, it kā no ekonomiskiem apsvērumiem, lai netraucētu lieliem Maskavas kungiem. Vairāk jādomā kopā ar privātajiem arī visai valstij, kā padarīt Jūrmalu mūsu tautai par iemīļotu atpūtas vietu, nevis par to, kā piesaistīt krievu zagļus ar investīcujām lai parādītos kāda lieka apkopējas vai mauriņpļāvēja darba vieta.

Draugiem Facebook Twitter Google+