×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
27. novembris, 2015
Drukāt

Silts projekts aukstā laikā: bērni atstāj bezpajumtniekiem domātas siltās jakas pie stabiem

Foto  - Storyfox.ruFoto - Storyfox.ru

Ar aukstuma iestāšanos Kanādas pilsētas Halifaksas ielās notiek kaut kas pārsteidzošs: ap ielu stabiem parādās siltās ziemas drēbes. Tam ir vienkāršs izskaidrojums – šādi visi nevienaldzīgie ziedo bezpajumtniekiem drēbes un šalles, lai viņiem ziemā būtu siltāk. Apģērbu izlikuši bērni, tādēļ tas izskatās īpaši aizkustinoši.

Akciju aizsāka Tarija Smita Atkinsa. Pie katra apģērba gabala viņa pielika zīmīti: “Nē, es neesmu pazaudēta. Ja tu esi nosalis, vienkāši paņem mani, lai sasildītos!”

Visi, kas vēlējās palīdzēt bezpajumtniekiem, atdeva drēbes Tarijai, un viņa palīgā sauca bērnus, lai drēbes pieliktu pie stabiem. Bērniem tik ļoti iepatikās šī ideja, ka viņi paņēma sev līdzi šalles un cimdus. Sieviete ir pārliecināta, ka šādas labdarības akcijas ietekmē jauno cilvēku domāšanu, viņi mācās būt labsirdīgi un iejūtīgi.

Bērni drēbes izlika tikai stundu, taču pat tad paspēja nosalt. Mazie saprata, kā jūtas salstošie bezpajumtniekie, kad viņiem vajadzīgs silts apģērbs.

Tarija ļoti cer, ka projektam būs turpinājums nākamajā gadā. Tāpat viņai ienākusi prātā ideja vākt naudu, lai jaku kabatā varētu ielikt simbolisku naudas summu – pārsteigumu. Tā bezpajumtniekiem būs iespēja vismaz normāli paēst. Katrā gadījumā tas būs iepriecinājums.

Avots: Adme.ru

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+