Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
12. augusts, 2014
Drukāt

Siltumapgādes sistēmu modernizācijai vēl būs pieejami 14,6 miljoni eiro

Foto - LETAFoto - LETA

Komersantiem, kas nodrošina centralizēto siltumapgādi, siltumavotu un pārvades un sadales sistēmu modernizācijai būs pieejams papildu atbalsts 14 632 010 eiro apmērā, informē Ekonomikas ministrijā (EM).

Šie līdzekļi atbrīvojušies Kohēzijas fondā (KF), bet valdība otrdien apstiprināja grozījumus atbalsta programmā “Pasākumi centralizētās siltumapgādes sistēmu efektivitātes paaugstināšanai”, kas ļaus izsludināt 6.projektu iesniegumu atlases kārtu.

6.kārtā atbalstu varēs saņemt tie uzņēmumi, kuri pašvaldības uzdevumā nodrošina siltumapgādi attiecīgajā teritorijā.

Tāpat noteikumu grozījumos paredzēts, ka gan sestās, gan iepriekšējo projektu atlases kārtu ietvaros apstiprinātos projektus varēs īstenot līdz 2015.gada 15.novembrim. Turklāt 6.kārtā siltumavota uzstādītā jauda varēs būt arī mazāka par 3 MW, sniedzot iespēju uz atbalstu pieteikties plašākam uzņēmumu lokam.

Projektu iesniegumu atlase plānota no 2014.gada septembra vidus līdz novembra vidum.

Detalizētāka informācija sekos Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un EM interneta vietnēs, kā arī mājas lapā “www.esfondi.lv”.

Līdz šā gada 6.augustam šajā atbalsta pasākumā ir pabeigti 40 projekti par KF finansējumu 29,58 miljonu eiro apmērā. Joprojām tiek īstenoti 68 projekti, kam plānots KF finansējums 40,23 miljonu eiro apmērā. Kopumā siltumapgādes sistēmu modernizācijai rezervēts KF finansējums 69,82 miljonu eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+