×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. jūnijs, 2013
Drukāt

Siltums lutinās ilgi. Iepazīsti jauno, interaktīvo laika ziņu sadaļu!

laika_zinjas2

Silts laiks Latvijas lielākajā daļā saglabāsies gan visu šo nedēļu, gan arī nākamnedēļ, liecina pašreizējā “Global Forecast System” prognoze. Par to var parliecināties, apmeklējot www.la.lv jauno, interaktīvo laika ziņu sadaļu, kurā iespējams uzzināt ne tikai gaisa temperatūru un gaidāmos nokrišņus Latvijas lielākajās pilsētās, bet arī sekot citām norisēm – Saules un Mēness lēktam un rietam, gaisa mitruma rādītājiem un iepazīt dažādu gadu rekordus.

Dažās dienās būs vairāk lietus un negaisa mākoņu un par dažiem grādiem zemāka gaisa temperatūra, bet atklātas jūras piekrastē, tostarp Liepājā un Ventspilī, krietni vēsāks laiks gaidāms jau no otrdienas, 4.jūnija.

Līdz ceturtdienai maksimālā gaisa temperatūra būs +23..+28 grādi, bet Kurzemes piekrastē, vējam nesot vēsumu no jūras, gaisa temperatūra būs zemāka, atklātas jūras krastā reizēm nepārsniedzot +16 grādu. Turpmākajās dienās gaisa temperatūra būs nedaudz zemāka un valsts lielākajā daļā sasniegs +20..+25 grādus.

Naktīs gaisa temperatūra pazemināsies līdz +9..+16 grādiem; saskaņā ar pašreizējo prognozi 9. un 10.jūnija minimālā gaisa temperatūra būs +7..+12 grādu.

Pārsvarā pūtīs lēns vējš, negaisa laikā iespējamas stipras vēja brāzmas. Tuvākajās dienās lielākā pērkona negaisa varbūtība būs Kurzemē. Lai gan dažviet gaidāmas ļoti stipras lietusgāzes, valstī kopumā nokrišņu būs maz, jo nav gaidāmas plašas nokrišņu zonas – lietu nesīs galvenokārt tikai negaisa mākoņi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+